Robiť alebo nie očkovať

Lekári nemajú spoločné stanovisko o očkovaní. Ale v materskej škole bez nich neberú, takže ak nemôžete sedieť so svojím dieťaťom pred školou doma, budete musieť očkovať ho.

Hoci v dôsledku úmrtia detí po komplexnom očkovaní DTP na Ukrajine v Doneckej oblasti, mnohí rodičia odmietajú očkovať dieťa. Pozrime sa na príčiny očkovania a proti, ako aj na to, ako je to bezpečnejšie.

Proti očkovaniu.

1. Doteraz sa nepreukázalo, že očkovanie pomohlo ľuďom prekonať chorobu. Podľa štatistík sa výskyt tuberkulózy, čierneho kašľa, osýpok a záškrtu znížil ešte pred zavedením hromadného očkovania proti týmto chorobám.

2. Vakcinácie viažu bunky imunitného systému na antigény nachádzajúce sa vo vakcínach. Výsledkom je, že tieto bunky nie sú schopné reagovať na iné infekcie, čo vedie k zníženiu rezistencie organizmu ako celku.

3. Očkovanie ročne spôsobuje úmrtia a celoživotné zranenia tisícov detí na celom svete.

4. Vakcíny obsahujú nebezpečné látky:

- formaldehyd, ktorý je úradne uznaný za karcinogénny;

- hliník - môže spôsobiť Alzheimerovu chorobu;

- ortuť - môže spôsobiť autizmus a poškodenie obličiek.

5. Masové očkovanie neberie do úvahy stav imunity dieťaťa a individuálne charakteristiky dedičnosti.

Na očkovanie.

1. Podľa mnohých lekárov očkovanie zabraňuje masívnym epidémiám.

2. Bez očkovania sa dieťa neprijme do materskej školy (na prijatie sa vyžaduje celý rad očkovaní). Ale škola neprijíma bez očkovania nie sú oprávnené.

Ako vyrobiť vakcínu bezpečnejšie.

1. Po prvé, dieťa musí byť úplne zdravé a vyšetrené lekárom.

2. Požiadajte o balenie vakcíny, ktoré bude vaše dieťa bodnúť. Na obale musia byť súradnice výrobcu, číslo šarže a dátum exspirácie.

3. Naočkujte dieťa len intramuskulárne.

4. Nákup bezbunkových a purifikovaných vakcín.

Aby ste si mohli vybrať vakcínu, je lepšie urobiť očkovanie na súkromných klinikách. Samozrejme, že budete výrazne preplatiť za očkovanie, as konzultáciou to bude ešte drahšie, ale zdravie dieťaťa je dôležitejšie.

Pozrite si video: Zuzana Krištúfková - Pre dieťa je oveľa nebezpečnejšie prekonať ochorenie, ako dať sa zaočkovať! (Apríl 2020).

Загрузка...

Zanechajte Svoj Komentár