Niekoľko spôsobov, ako ukázať svoju lásku k dieťaťu

Neviete, čo si kúpiť svoje dieťa narodeniny? Iste dieťa bude potešené novou hračkou alebo knihou. Ale dar nie je hlavná vec, oveľa dôležitejšia ako pocit. Ukážte im každý deň, nielen na sviatky. Samozrejme, staráte sa o dieťa, noste ho na rukách, bozk. ... Ako inak ukázať svoju lásku k dieťaťu? Existuje mnoho spôsobov. Zvážte niektoré z nich.

Urobte príjemné prekvapenia.

Cetka kúpila za nič, zvieracia figúrka vyrezaná z časopisu - to všetko hovorí dieťaťu: "Stále o tebe premýšľam, aj keď robím svoj vlastný podnik."

Spoil dobroty.

To neznamená, že musíte kúpiť dieťa veľa sladkostí. Len si varte svoje obľúbené jedlo. A nie je potrebné robiť kulinárske majstrovské diela, skôr obyčajné kastroly. Hlavná vec - urobili ste to konkrétne pre omrvinky.

Ozdobte detskú izbu.

Môžete ozdobiť strop s krásnymi hviezdami, miesto svetlé aplikácie na stenách, kresliť vtipné zvieratá na kvetináče. Nechajte svoje detské izby byť zábavné a farebné. Dieťa bude s takýmito zmenami potešené.

Pečieme super cookies.

A na každom napíšte meno svojho dieťaťa. Pre tento fit viacfarebná glazúra. Ten chlapec bude hrdý, že má svoj vlastný cookie. A uvaril svoju milovanú matku!

Splniť túžby omrvinky.

Každé dieťa sníva o niečom. Niekto o novej hračke, niekto o zábavných hrách so svojimi rodičmi. Nie je potrebné ignorovať želania dieťaťa a robiť výhovorky ako "Som unavený", "teraz nie je čas" atď.

Šiť vtipné medveď na vaše dieťa blúzku.

Je vhodný každý animovaný hrdina, ktorý má rada dieťa. Dovoľte mu, aby vám pomohol ozdobiť vaše oblečenie.

Ľahnite si spolu.

Vyberte si čas na ľahnutie si s dieťaťom počas dňa, obejte ho, pohladte ho na chrbát a povedzte mu, čo budete robiť v blízkej budúcnosti. Potom sa dieťa bude cítiť milované a najdôležitejšie pre vás.

Smažiť omrvinky.

A nech sa smeje. Takže sa stanete ešte bližšie k sebe.

Nastavte pravidlá.

Ak je dieťa nezbedné, keď nechce jesť, alebo potrebuje novú hračku, nie je potrebné robiť ústupky. Dieťa od vás neočakáva úplnú poslušnosť. Vyžaduje si to jasné pravidlá a rámce, ktoré mu pomôžu získať sebavedomie a pocit bezpečia. Ale ústupky od rodičov a prípustnosť neprinesú úžitok.

Zanechajte Svoj Komentár