Ako navštíviť dieťa?

Po narodení omrvinky ste začali výrazne menej navštevovať. Koniec koncov, viac ako pár hodín nie je možné odísť, ale chcem si posedieť s priateľmi pri šálke čaju. Ako byť v tejto situácii?

Samozrejme, choďte na návštevu s dieťaťom. Možno si myslíte, že je to nepríjemné, pretože musíte neustále sledovať dieťa. Ale mýlite sa. Pri normálnej príprave prinesie návšteva hostí potešenie pre vás oboch. Takže ...

Ako sa pripraviť na výlet na návštevu s dieťaťom?

Najprv musíte zvoliť čas. Odporúča sa ísť navštíviť ráno alebo po zdriemnutí. Pretože v tejto dobe sú omrvinky zvyčajne v dobrej nálade a bude rád, že niečo nové.

Než pôjdete von, uistite sa, že kŕmite dieťa. To mu dá dobrú náladu. Premýšľajte vopred o tom, čo budete nosiť dieťa. Nemali by ste si vybrať žiadnu novú, ešte nie opotrebovanú vec. Dieťa sa v ňom môže cítiť nepríjemne. Venujte pozornosť aj vášmu oblečeniu. Vyberte si ten, ktorý je dieťaťu známy.

Premýšľajte nad všetkým, čo potrebujete, a dajte tieto veci do samostatného vrecka:

- plienka, aby ste si ju mohli uložiť pri výmene oblečenia;

- plienky;

- vymeniteľné veci - v prípade, že sa dieťa znečistí;

- jedlo (zmes, kaša, zemiaková kaša v nádobách);

- detské jedlá (pohár bez škvŕn, fľaša a tanier s lyžičkou);

- podbradník;

- vlhké obrúsky;

- obľúbené hračky;

- odnímateľná obuv.

Na drahé pokúsiť záujem o dieťa. Povedzte nám, kam idete, kto na vás čaká a čo tam budete robiť.

Potom, čo prišiel na návštevu, najprv zariadiť dieťa prehliadku bytu. Dovoľte mi dotknúť sa vecí, ktoré ho zaujímajú, len sledujte. Takže nič nepokazil.

Keď sa dieťa dostane pohodlne a chce cestovať nezávisle okolo domu, nechajte ho hrať a môžete si sadnúť a piť čaj a rozprávať sa s priateľmi. Ale aby vaše dieťa v dohľade po celú dobu.

1,5-2 hodiny stačí na prvú cestu s dieťaťom. Samozrejme, môže to byť veľa zaujímavých vecí, ale dieťa sa tak začne nudiť. Takže je čas ísť domov. Nabudúce môžete navštíviť dlhšiu dobu.

Загрузка...

Zanechajte Svoj Komentár