Pocity dieťaťa počas tehotenstva

Nálada dieťaťa závisí predovšetkým od zdravia matky. Ak je s vami všetko v poriadku - dieťa je tiež šťastné, môže sa dokonca usmiať. A keď matka cíti úzkosť alebo strach, dieťa sa tiež obáva.

Nie je možné predvídať všetky stresujúce situácie, preto sa len snažte, aby ste sa nestarali príliš veľa a starali sa, keď čelíte problému. Dieťa je dôležitejšie pre vašu podporu. Zdvih bruško, mal by upokojiť dieťa trochu. Nezabudnite, že všetky vaše emócie sú prenášané na neho.

Existujú aj faktory, ktoré ovplyvňujú plod, bez ohľadu na to, ako sa cítite. Napríklad nemusí mať rád hlasnú hudbu alebo určité produkty. Pozrime sa na to, čo dieťa cíti počas tehotenstva v určitých situáciách.

US. Tento prieskum vám nespôsobuje žiadne nepríjemnosti, ale maličký sa mu to nepáči. Podľa dohľadu lekárov sa dieťa počas ultrazvuku stáva nepokojným. To je reakcia na ultrazvuk.

Music. Počúvanie dobrej práce je nielen zábavné, ale prispieva aj k rozvoju mozgu. Okrem toho repertoár môže byť najrozmanitejší: od klasickej hudby až po najmodernejšie piesne.

Tam sú zbierky piesní špeciálne pre počúvanie počas tehotenstva, s tichou, pokojnú hudbu a zvuky prírody. Všeobecne platí, že vybrať piesne, ktoré sa vám páči, potom strúhanka bude počúvať s radosťou.

Stres. Akékoľvek skúsenosti alebo strach okamžite signalizujú omrvinky. Pri strese sa produkujú hormóny, ktoré obmedzujú krvné cievy, preto dieťa dostáva menej kyslíka a živín. Preto sa naučte, ako sa vyrovnať so stresom čo najrýchlejšie.

Telefónny hovor, Dieťa je dosť citlivé na okolité zvuky. Dajte si mobilnú pokojnú, tichú hudbu a vypnite vibračné upozornenie. Snažte sa nosiť telefón vo vrecku a nikdy ho nevešajte okolo krku. Najlepšie miesto pre neho je taška.

Po jedle. Dieťa nielen odlišuje najmenšiu zmenu chuti plodovej vody, ale má aj svoje vlastné potravinové preferencie. Má rád, keď jete niečo sladké - džús, džem, ovocie. Ostrá chuť robí z plodovej vody horkú.

Napríklad, čaj, s množstvom citróna, je nepravdepodobné, že apelovať na dieťa. Cibuľa a cesnak tiež nespôsobujú potešenie. Okrem toho cíti ich chuť a vôňu asi jeden deň.

Milovanie Dieťa cíti, že mama a otec sú spolu dobrí. A keď otec bozkáva mamu, ťahá jej brucho, dieťa reaguje, pohybuje rukami a nohami. Počas pohlavného styku sa drvina upokojuje, uvedomuje si, že rodičia musia byť sami.

Vzhľadom k tomu, že plod je v plodovej vode, necíti otrasy. Ale vaše pozitívne emócie sa mu prenášajú. Po sexe, vaše telo produkuje hormón endorfín, ktorý urýchľuje činnosť srdca omrvinky, a začne sa aktívne pohybovať znova.

Pozrite si video: Vznik a vývin nového života (Február 2020).

Загрузка...

Zanechajte Svoj Komentár