Čo je možné počas tehotenstva?

Chuť závislosť u žien počas tehotenstva zmeniť veľmi často. To núti budúcu matku neustále experimentovať a sledovať vysoko originálne kombinácie chutí. Takéto experimenty sú prospešné len pre telo a dávajú radosť.

Teraz budete zažiť hlad oveľa častejšie. Nedovoľte, aby vás to obťažovalo. Neobmedzujte sa, pretože teraz vy dvaja.

Ak na začiatku tehotenstva, chuť k jedlu bola obmedzená toxikózou, potom doslova na konci prvého trimestra, on sa snaží dohnať. A bude trvať až do narodenia dieťaťa.

Chuť k jedlu sa zníži až na konci tehotenstva. Je tlmený estrogénovým hormónom. Preto pozorne počúvajte svoje telo, povie vám, čo je možné počas tehotenstva, a často si dovolíte, aby ste si ho nechali. Je to tak užitočné!

Určite každá mama pozná situáciu, keď chce niečo chcieť. A okamžite. Napríklad jahody v zime. A nezáleží na tom, že je ťažké ho nájsť. Je to nevyhnutné a to je všetko. A keď ju manžel, ktorý cestoval polovicu mesta, konečne privedie, cítite sa ako najšťastnejší človek na svete.

Nenechajte sa prekvapiť takými impulzmi. Je to vaše telo, ktoré hlási nedostatok jedného alebo iného vitamínového alebo stopového prvku. Preto sa neuchovávajte. Vaše rozmary sú veľmi rozumné.

Bude to trvať trochu času a budete mať svoje vlastné osvedčené recepty, ktoré pomôžu zvýšiť váš duch, zmierniť únavu a vyrovnať sa s toxémiou.

Upozorňujeme, že každý má svoj zoznam týchto obľúbených jedál. Vaše telo vám povie, čo je možné počas tehotenstva a správne ho tvarovať.

Len sa nesnažte oklamať ho sladkým (pre viac informácií si prečítajte článok "Môžem jesť sladké počas tehotenstva") alebo šľahať sendviče. Dajú kalórie, ale nie vitamíny.

Snažte sa, aby váš domov vždy čerstvé, a čo je najdôležitejšie - prírodné, produkty. Nedovoľte, aby sa situácia, keď chcete jesť čokoľvek. Interval medzi jedlami by nemal presiahnuť 3,5 hodiny.

Samozrejme, všetci chápeme dôležitosť správnej výživy počas tehotenstva a snažíme sa z nej robiť kult. Ale niektoré kulinárske špeciality dokážu priniesť veľa zábavy. Tak prečo nie len liečiť niečo chutné?

Len nezabudnite, že jedlo musí byť správne. A mnohé pokrmy sa ešte musia opustiť. Napríklad tuk, vyprážaná a korenistá budúca matka je kontraindikovaná.

Ale nebojte sa o to príliš veľa. Experiment a nájdete veľa úžasných alternatív. Teraz je čas spojiť nekompatibilné a objaviť nové kombinácie príchutí.

Загрузка...

Zanechajte Svoj Komentár