Staviame dom pre deti z lepenkovej krabice

Keď si deti postavia dom, je to zábavné a vzrušujúce, ale keď sa táto stavba opakuje denne a stáva sa obľúbenou aktivitou dieťaťa, niektoré matky sa obávajú. Ako sa správať v takejto situácii: odstaviť sa od takejto stavby alebo odložiť domáce práce a pomôcť?

Samozrejme, pomôžte! Tým, že vytvoríte malý útulný dom pre bábätká a kukly, prispejete nielen k rozvoju dieťaťa (odporúčam vám tiež, aby ste si prečítali hry na rozvoj reči u detí), ale aj spriatelili. Nie je to hlavná vec?

Takže stojíme dom pre deti. Vezmite veľkú krabicu a začnite ju premeniť na malý dom. Nezabudnite si ho vopred ošetriť dezinfekčným roztokom. Potom prevezmite externú kontrolu. Musíte sa uistiť, že krabica je úplne bezpečná. Skontrolujte, či nevyčnievajú kovové konzoly alebo ostré výčnelky. Problémové oblasti môžu byť prelepené lepiacou páskou. Je to hotové? Pokračuj.

Čo môže byť dom bez okien a dverí? Vezmite si ostrý nôž alebo veľké nožnice a na to. Len bez fanatizmu: nie je potrebné vytvárať slučky 🙂. Dvere budú stačiť na prerezanie na troch stranách a ohnutie cez štvrté. Otvorí sa a dobre zavrie, a pre väčšie pohodlie si môžete vytvoriť malú rukoväť z hrubého izolovaného drôtu. Vystrihnite malý otvor na správnom mieste, pretiahnite cez neho drôt a vytvorte uzly na koncoch tak, aby sa „rukoväť“ nestratila.

Dom pre deti je takmer pripravený, zostáva ho maľovať a držať nejaké krásne obrázky. To je v podstate všetko. Teraz môžete oslavovať dobrú stavbu. Nechajte tú malú „pozvať“ obľúbené hračky na párty v domácnosti, bez toho, aby na to nezabudli pripraviť miesta. A potom môžete robiť permutácie každý deň a hrať rôzne hry.

A čo je najdôležitejšie - po vybudovaní takéhoto domu pre deti sa nemusíte obávať, že ho dieťa rozbije. Koniec koncov, nájsť novú krabicu nie je problém. Môžete tiež postaviť dom z niekoľkých boxov, ale toto je voliteľné. Napriek tomu tento dizajn zaberá veľa miesta.

Všeobecne platí, že neobmedzujú dieťa v jeho úsilí. Ak chce postaviť dom, dajte mu túto príležitosť. Možno máte budúceho staviteľa? Keď sa začne nudiť, pozrite sa na hry pre deti od 2 do 3 rokov, možno nájdete niečo zábavné.

Zanechajte Svoj Komentár