Užívanie tabletiek počas tehotenstva

Ak ste skôr, pri najmenšej potrebe, ste si s istotou vzali lieky proti bolesti, antipyretiká alebo rôzne imunostimulanty, potom teraz musíte prehodnotiť svoje názory. Užívanie tabletiek počas tehotenstva môže byť nebezpečné, preto buďte veľmi opatrní. A všeobecne, ak budete mať pilulky, potom len v tých prípadoch, keď nemôžete robiť bez nich. Inak existuje veľa alternatívnych spôsobov liečby.

Skontrolujte lekárničku

Aj pri bežnom nachladnutí by užívanie tabletiek malo byť založené nielen na účinkoch a vedľajších účinkoch konkrétneho lieku, ale aj na stave tela budúcej matky. Preto nestačí len odmietnuť analgetiká, antibiotiká a antidepresíva. Najviac neškodné (na prvý pohľad) drogy môžu byť zaradené do zoznamu neodporúčaných liekov.

Napríklad alkoholické tinktúry a zmesi môžu spôsobiť vysoký tlak počas tehotenstva, čo nepriaznivo ovplyvňuje cievny systém dieťaťa. Kvapky zo studených zúžených krvných ciev, v dôsledku čoho môže dôjsť k porušeniu krvného obehu plodu. Lieky, ktoré obsahujú aj malé množstvo medu, môžu spôsobiť alergie. Môžete pokračovať dlhú dobu, ale myslím si, že význam je jasný.

S nachladnutím zaobchádzame novým spôsobom.

Samotné prechladnutie sa nepovažuje za závažné ochorenie, ale vzhľadom na skutočnosť, že užívanie tabletiek počas tehotenstva by malo byť obmedzené, vyžaduje sa mierne odlišný prístup. Prvým pravidlom je pokoj na lôžku. Teraz tomu tak nie je, keď sa choroba môže pohybovať na nohách.

Po druhé, pošlite svojho manžela na homeopatickú anti-chrípkovú alebo hélium chrípku a vezmite si liek presne do hodiny. Kurz je približne 5 dní. A na zvýšenie efektu, aby vo večerných inhalácii s aromatickými olejmi, viac v článku: aromaterapia liečby. Po 2-3 dňoch si myslíte a zabudnite na chlad.

Stanovisko odborníkov

Ukazuje sa, že užívanie tabletiek počas tehotenstva nie je taká nevyhnutnosť. Môžete sa zbaviť mnohých problémov úpravou správnej výživy, denného režimu a minimalizáciou množstva stresu. Čo by mohlo byť jednoduchšie a príjemnejšie: opierame sa o čerstvé ovocie a zeleninu, plne spíme a všetkými možnými spôsobmi zdvíhame náladu.

Stres a zvýšená aktivita hormónov môžu spôsobiť bolesti hlavy alebo migrény. Tento problém je však vyriešený. Požiadajte svojho manžela, aby vám dal masáž, uvoľní svalové napätie a aktivuje krvný obeh.

Vydajte sa po ceste

Čo je dobré tehotenstvo po 30 rokoch, takže je to finančná nezávislosť. Ak to počasie dovolí, môžete bezpečne zmeniť mestský byt na prímorské letovisko. Ranné slnko a morský vzduch sú veľmi užitočné. A tak, aby nečakané prechladnutie neprišlo prekvapením, vždy majte pri sebe lekárničku. Samozrejme, nezabudnite, že užívanie tabliet počas tehotenstva je veľmi nežiaduce, resp. Lieky v ňom by mali byť bezpečné.

Požehnaj ťa!

Загрузка...

Zanechajte Svoj Komentár