Lepenie - umenie porozumenia

Poznáte slovo "lepenie"Mnohí budú odpovedať záporne. Ale ak je to ľuďom odpustiteľné, potom by zástupcovia spravodlivého sexu mali poznať jeho význam. Koniec koncov, každá matka ho praktizuje

lepenie - to je jedinečná kvalita, možno povedať neviditeľné spojenie, ktoré umožňuje matke porozumieť novorodencovi doslova z polovičného a napoly slova. Nazvite to nahliadnutím, dohadom, materským inštinktom alebo inak, zmysel zostane rovnaký.

Vďaka lepeniu sú matka a pipsqueak aj po pôrode jedno. Premýšľajte o tom, potrebujú matky váhy a tabuľku výšky a váhy, aby zistili, že všetko je v poriadku s dieťaťom?

Okrem toho, väzba je vlastnosť, s ktorou sú obdarené absolútne všetky mamičky. Len nanešťastie nie každý používa dar prírody 100%, v dôsledku čoho môže byť neviditeľné spojenie zničené.

Čo ničí spojenie?

Počas štúdie správania afrických kmeňov vedci zistili, že väzba je povinným základom vzťahu medzi matkou a dieťaťom. Digitálny vek zároveň vykonáva vlastné úpravy a toto spojenie sa postupne stráca.

To neznamená, že by moderné matky začali milovať svoje deti menej, je to práve to, že samotná väzba prestáva existovať. Že intuitívne pochopenie, ktoré bolo široko nárokované skôr. Môže to byť niekoľko dôvodov.

V prvom rade môžete s dôverou dať prácu. Že to trvá veľa času a úsilia. Platí to najmä pre ženy s nepravidelným alebo predĺženým pracovným časom a pre tých, ktorých práca je spojená s neustálym stresom a emocionálnym stresom. Ani nevedia, ako komunikovať s novorodencami.

Aká intuícia môže existovať, keď po náročnom pracovnom dni pobežíte domov a máte doma aj desať vecí. Prirodzene, človek musí konať a myslieť logicky, namiesto toho, aby sa spoliehal na vnútorný hlas.

Druhý nepriateľ lepenia je zvyk žiť v non-stop režime. Vo veľkom meste si zvyknete na celý deň otáčať ako veverička vo volante. A keď príde čas na oddych a vychutnať si novú situáciu, ukáže sa, že je veľmi ťažké obnoviť sa. Začína to katastrofálne zmeškať veľmi rozruch, prácu, párty ...

Nebojte sa, bude to trvať trochu času a budete rozumieť kráse vašej pozície. Veci nebudú nikam ísť a čas strávený s dieťaťom sa nevrátite. Takže si vychutnajte to, čo máte a vychutnajte si každý okamih. Môžete si tiež prečítať článok, ako byť dobrá mama.

Pozrite si video: Návod lepenie nalepky na stenu (Október 2019).

Zanechajte Svoj Komentár