Aká vysoká stolička si môže vybrať dieťa

Keď vznikne otázka: "Akú vysokú stoličku si vybrať?, väčšina rodičov ísť do najbližšieho obchodu a kúpiť to, čo sa im páči, alebo to, čo predávajúci odporučil, najmä nemyslel, ako je to vhodné. ,

Kedysi sa myslelo, že stojí za kúpu detskej stoličky len pre deti staršie ako 6 mesiacov a len vtedy, keď si dieťa sadne samostatne. Ale všetko sa mení veľmi rýchlo a teraz si môžete vybrať vysokú stoličku doslova z prvých dní života.

Takéto modely majú veľký uhol nastavenia chrbta, vrátane ležiacej polohy, výkyvného sedadla (nie vždy) a oblúka na zavesenie hračiek. Samozrejme, je ešte príliš skoro na kŕmenie dieťaťa, okrem občas s fľašou, ale môžete stráviť nejaký čas a zvyknúť si naň.

Hoci nie všetci rodičia takéto inovácie schvaľujú. Mnohí sa riadia časovo overenými odporúčaniami a po šiestich mesiacoch si vyberajú stoličku na kŕmenie konvenčného dizajnu. A je tu niečo na výber: od jednoduchých drevených až po ultramoderné modely transformátorov.

Zostáva rozhodnúť, ako si vybrať vysokú stoličku, aby sa zmestili do vášho batoľa. Mal by som preplatiť rôzne funkcie alebo nie sú potrebné? Pokúsme sa na to prísť.

Čo hľadať pri výbere vysokej stoličky

pásy

Šikovnosť a obratnosť detí môže byť závidieť. Ale pri kŕmení to dáva veľa nepríjemností: musíte neustále sledovať, že dieťa nespadá. Preto pri rozhodovaní o tom, ktorú vysokú stoličku si vybrať, sa najprv pozrite na opasky. Výhodnejšie je, aby boli päťbodové namiesto troch.

veko

Najpraktickejší je prípad olejového plátna: ľahko sa čistí a jeho potreba vzniká veľmi často, ale drží sa na tele, najmä v lete. Možnosť tkaniny je pohodlná, ale vôbec nie je praktická. Preto hľadajte detskú stoličku s krytom z mäkkej tkaniny s vodoodpudivým povlakom.

Stolová doska

Existujú 2 odporúčania: mal by sa pohybovať tam a späť s fixáciou v rôznych polohách a mal malé lemovanie, ktoré zníži počet padajúcich hračiek, lyžičiek, tanierov ...

odpočívadlo na nohy

Výber stoličky, dávajte pozor na prítomnosť výškovo nastaviteľnej opierky na nohy. Na prvý pohľad je to maličkosť, ale s možnosťou slobodne hovoriť s nohami, strúhanka pravdepodobne nebude sedieť.

kolesá

Ale to nie je taký dôležitý atribút. Hlavná vec, že ​​stolica bola udržateľná. Hoci ich prítomnosť nebude zbytočná, v každom prípade sa môže byt voľne pohybovať.

Viac podrobností

Ak chcete uľahčiť výber vysokej stoličky, navštívte obchod, kde sú na sklade. To vám umožní vidieť modely a porovnať ich medzi sebou. Čo sa týka nákupu, odpovedzte na niekoľko jednoduchých otázok:

1. Máte veľkú kuchyňu? Aj keď je to veľmi pohodlné, ale celková stolička v malej kuchyni stratí všetky svoje výhody a zaberie všetok voľný priestor. Preto je oveľa vhodnejšou možnosťou kompaktného skladania.

2. Aké sú pre vás vysoké stoličky? Čím viac funkcií, tým vyššia cena. Láska pohodlie - byť pripravený platiť viac, rodinné rozpočty sú obmedzené - existuje veľa jednoduchších riešení.

3. Koľko mesiacov má dieťa? Pre novorodencov by mala byť vysoká stolička aj miestom na hranie a relax. To znamená, že jeho pohodlie je rozhodujúcim faktorom pri nákupe.

Загрузка...

Zanechajte Svoj Komentár