5 mýtov o detských červoch

Už sme uvažovali o príznakoch červov u dieťaťa, o ich typoch a niektorých metódach boja. Pri príprave materiálov pre nové publikácie a jednoducho čítanie tematických blogov sme sa však museli často zaoberať veľmi zaujímavými názormi. Nie je vždy možné pochopiť, na čom sú založené. V tomto článku sa pokúsime zvážiť najobľúbenejšie mýty o červoch u dieťaťa a určite ich možno identifikovať päť.

1. Prvým príznakom červov je vrzanie zubov v noci.

Súhlasím, názor je celkom bežný. A čo hovoria odborníci? Ukazuje sa, že len 3% detí, ktoré si brúsia zuby, nájdu parazity. Tu je názor "skúsených" poradcov.

2. Analýza výkalov - najpresnejšia metóda diagnostiky červov

A skutočne, pri najmenšom podozrení je matka poslaná, aby urobila analýzu. Ukazuje sa, že jeho presnosť je len 12-20%, zatiaľ čo krvný test na prítomnosť protilátok proti hlístam dáva výsledok v rozsahu 60-95%. Ale nie je najpresnejší, najlepší výsledok je daný vegetatívno-rezonančným testovaním, ktoré spočíva v upevnení elektromagnetických oscilácií emitovaných parazitmi.

3. Ak má dieťa červy, žerie veľa, ale stráca váhu

Zdá sa, že je to logické, ale absolútne nerozumné. Lekári hovoria, že drvina môže byť bacuľatá a tenká (približné normy dávajú tabuľku hmotnosti detí), majú vynikajúcu chuť k jedlu a jesť s neochotou. Pri správnej výžive sa červy len zriedka vzdávajú. Ďalšia vec, ak dieťa neustále poškriaba zadok, sa rýchlo unaví, často sa stáva bledým, chorým, v noci sa zvyšuje slintanie. V tomto prípade musíte byť vyšetrení.

4. Všetky problémy sú spôsobené prítomnosťou psa / mačky v dome.

Samozrejme, je tu pravda. Ale v skutočnosti, ak nechcete kŕmiť svoje domáce zvieratá surovým mäsom alebo rybami a raz za 3 mesiace dajte tabletu od červov, riziko nakazenia z nich je takmer nulové. Často je vinníkom nemyté ovocie, byliny a zle varené mäso s rybami.

5. Cesnak a horké byliny - najlepší liek na parazity

Toto nie je zima ... V boji proti parazitom nedávajú žiadny účinok. Nie je potrebné znovu objavovať koleso, liek predpísaný lekárom vyrieši vaše problémy v priebehu niekoľkých dní.

Zanechajte Svoj Komentár