Obnovenie prsníkov po pôrode: účinné cvičenia a tipy

Problém obnovy prsníka po pôrode znepokojuje mnohé ženy. Napriek všetkým radám expertov, ako aj starostlivej starostlivosti pred kŕmením a po ňom, prsník stále stráca svoj tvar. Dôvod je známy - prudký pokles jeho veľkosti po dojčení novorodencov.

Existuje mnoho odporúčaní na obnovenie tvaru prsníka. V tomto článku uvádzame zoznam najproduktívnejších.

1. V prvom rade, pokiaľ ide o účinnosť, sú cvičenia. Oprava prsníkov po pôrode nie je možná bez "sťahovania" svalov. Všetky ostatné opatrenia budú zbytočné. Ak si natriete hrudník drahým krémom, nedosiahnete nič okrem dočasného vizuálneho efektu. Okrem toho, akonáhle prestanete používať nádherný liek, vaše prsia znova stratia krásu.

Špeciálne komplexy pomáhajú "pumpovať" prsné svaly. Cvičenie obnoviť prirodzenú podprsenku. Zdvíhanie má vynikajúci účinok - komplex pre hrudník, vyvinutý Camillou Wohlerovou. Nachádza sa na internete. Je to naozaj funguje. Prsia sa sprísňujú po 2 týždňoch denného cvičenia.

Ak sa vám nepáči, potom môžete prísť s vlastnými cvičeniami na rekonštrukciu prsníka. Hlavná vec - musia vypracovať všetky prsné svaly. Určite budete potrebovať činky. Pre začiatočníkov stačí vziať činky s hmotnosťou 1,5 kg. Cvičenia s nimi môžu byť vykonávané tak, ako sa vám páči - ležanie, sedenie alebo státie. Hlavné pozície sú založené na riedení ramien na stranách a ich zdvíhaní.

Ďalším znakom účinnosti cvičenia je bolesť v prsných svaloch. Toto je jasná indikácia, že vaše svaly pracovali.

Výsledkom bude tónovaný a silný hrudník. Vaša veľkosť sa nezvýši. Je však lepšie mať malú elastickú hrudník ako veľké a visiace. Hrudník sa môže zväčšiť len vtedy, ak zvýšite svoju váhu, teda lepšie. A budete to kombinovať s cvičením.

2. Práca na prsných svaloch by sa mala vykonávať v spojení s starostlivou starostlivosťou o pokožku. Počas kŕmenia sa prsník výrazne zväčšuje. Po tom stratí nielen svoju veľkosť, ale aj poklesy. Strie na hrudi vyzerajú nevzhľadne. Na jeho utiahnutie je potrebné vykonať špeciálne postupy.

Dokonale fungujú:

Kontrastné sprchy, Môžete si len osprchovať, striedať teplú a studenú vodu. Súčasne by sa v hrudníku malo urobiť kruhovým pohybom. Vodné trysky masáž tela dobre.

obklady, Recepty môžu byť prevzaté zo siete. Vždy dobré postupy s morskou vodou. Relácie na obnovenie prsníkov sa vykonávajú pri striedavých obkladoch. Za týmto účelom vezmite 2 nádoby. Naplňte ich teplou a studenou vodou. Uterák navlhčite najprv v horúcej vode a po 5 minútach aplikujte na 1 hrudník. zabaliť túto mliečnu žľazu studeným uterákom. Rovnakým spôsobom trávia kontrastné obklady pre druhé prsia. Celkom 10 postupov.

Masáž s aromatickými olejmi, Vykonáva sa ako klasická masáž. Každú mliečnu žľazu je potrebné cicať, trieť a miesiť. Všetky akcie sa vykonávajú jemne a bez námahy. Z olejov je lepšie brať broskyne, marhule, hroznové semená, pšeničné klíčky a mandle. Oleje z strií počas tehotenstva môžu byť použité ako individuálne, tak aj ako zmes.

Trenie ľadu, Urobíte odvar z bylín: harmanček, šalvia, nechtík. Trvajte na tom, aby sa prsia zmrazili a utreli.

Ak budete vykonávať všetky vyššie uvedené postupy v komplexe, otázka, ako obnoviť prsník po pôrode, prestane vás rušiť. Treba poznamenať, že iba denná starostlivosť vedie k pozitívnym výsledkom.

Загрузка...

Zanechajte Svoj Komentár