Ako si vybrať hrniec pre dieťa

Všimla si dieťa všetky príznaky pripravenosti hrnca? Nastal čas, aby sme dostali posledný. To by sa zdalo, no, čo by mohlo byť jednoduchšie - išiel som do obchodu a vzal som prvý, čo som dostal, a použil ho na zdravie. Ale je to len na prvý pohľad, všetko je jednoduché, ale v praxi, keď prídete do obchodu, môžete si dokonca zameniť, ktorý hrniec si vybrať.

Ukazuje sa, že tieto dni sú už dávno preč, keď z čoho nič nebolo. Moderné hrnce môžu byť širokej škály farieb a konfigurácií, s vekom alebo bez veka, majú špeciálny podstavec, a dokonca sú hudobné. Takže si myslím, že neskôr si vyberiete. Koniec koncov, ak sa mu nepáči ten malý, riskujete, že budete čeliť problému, keď dieťa nechce ísť do hrnca, práve kvôli svojmu typu (veľkosť, tvar, farba).

Ak chcete zabrániť takýmto problémom, najjednoduchší spôsob, ako vziať dieťa s vami. Nechajte ho, aby ste si vybrali banku, a zároveň ju "vyskúšajte". A aby sa nestratili v obchode z ich rôznorodosti, znalosti aspoň základných modelov, ich klady a zápory pomôžu.

klasický

Taký predtým populárny model hrncov, ktorý sa v obchodoch len zriedka nachádza, už dávno nahradili modernejšími a krásnejšími náprotivkami. Hoci to môže byť márne. Tieto hrnce sú veľmi pohodlné a funkčné, len majú veľmi skromný vzhľad, ale to je záležitosť chuti. Len v prípade, budeme špecifikovať, je to o plastových modeloch, ale nie s kovmi, ako v sovietskych časoch.

Pot trón

Ale to je celkom populárny model, ktorý je milovaný tak matkami, ako aj deťmi. Tieto hrnce majú chrbát a lakťové opierky, vďaka čomu je dieťa na ňom celkom pohodlné. Samotný hrniec je odnímateľný.

Saddle pot

Ak sa rozhodnete pre nočné sedlo pre dieťa vybrať, môžete sotva pokaziť, pretože tento model je jedným z najpopulárnejších. Malý výstupok v prednej časti neumožňuje dieťaťu ohnúť kolená, čím poskytuje polohu v sedle, teda aj názov. Jediné negatívne je, že ak ste práve začali učiť dieťa do hrnca, potom to pre neho môže byť ťažké sedieť na ňom ako na tom istom klasickom.

hudba

To je to, čo táto technika dosiahla 🙂. V skutočnosti by ste asi nemali obdivovať. Pot je naozaj zaujímavý a bol kedysi populárny. Ide o to, že keď začne hudba zapínať, vďaka nainštalovaným dotykovým senzorom. Ale táto vlastnosť jeho vedie k tomu, že deti začnú sedieť na to pre zábavu, a niektorí môžu byť strach vôbec.

Hračka

Z mena nie je ťažké odhadnúť, že hrniec bude vyrobený vo forme postavy: psa, stroja, kačice atď. Na jednej strane je to veľmi zaujímavé rozhodnutie, ktoré je príjemné pre všetky deti, na druhej strane - takýto hrniec sa dá využiť nielen na zamýšľaný účel, ale aj na hranie s ním, čo niekedy úplne odvádza pozornosť od najdôležitejšej veci. Preto, či si vybrať taký hrniec pre dieťa alebo nie, záleží len na vás.

S vekom

Je pravda, že je to tak nevýznamný moment, že vo väčšine prípadov jednoducho nestojí za pozornosť. Teraz, so zriedkavými výnimkami, má každá matka možnosť umývať hrniec kedykoľvek počas dňa alebo v noci, takže veko nie je vo všeobecnosti potrebné.

S podnožkou

Pretože všetky moderné hrnce sú vyrobené z plastu a sú veľmi ľahké, existuje šanca, že sa môžu držať pápeža dieťaťa. To je spojené so skutočnosťou, že pri vstávaní dieťa môže rozliať obsah. Aby sa tomu predišlo, boli vynájdené hrnce s takzvaným krokom, na ktorom strúhanka prichádza, keď stúpa z hrnca, a preto zostane na mieste.

Pozrite si video: OTECKOVIA - Náhrdelník od Nika skončil na tanieri (Január 2020).

Загрузка...

Zanechajte Svoj Komentár