Opaľovanie pre deti: ako pripraviť pokožku a nepokaziť vašu dovolenku

Dovolenka nie je ďaleko a nechcete zopakovať skúsenosti z predchádzajúcich rokov a neustále zápasíte s úpalom? Poďme teda zistiť, ako pripraviť pokožku tak, aby opálenie detí bolo krásne a nedáva vám žiadne problémy.

Ak chcete začať s, kožu detí je veľmi citlivá na slnečné svetlo, preto vyžaduje osobitnú pozornosť a prípravu. Zoberme si niekoľko pravidiel, ktoré zabránia spáleniu slnkom a užijete si zvyšok naplno.

Pripravte si sane v lete

Príprava vašej pokožky na spálenie v zime, samozrejme, nebude fungovať, ale tesne pred odchodom do mora bude tréning veľmi užitočný. Ak sa dieťa dostane na svetlé opálenie pred cestou, koža sa oveľa ľahšie prispôsobí popáleninám a slanej vode.

Iba bez fanatizmu. Príprava detskej pokožky na spálenie slnkom neznamená, že musíte byť na slnku od rána do večera. Dosť a niekoľko výletov na mestskú pláž alebo výlety do krajiny, kde môžete chodiť v tieni stromov, občas a krátko ísť von na slnko, čo umožňuje pleti prispôsobiť.

Vezmite prosím na vedomie, že prvý pobyt na otvorenom slnku by nemal presiahnuť 10 minút, po ktorých musíte bojovať s rovnakým pohybom v hrubom tieni. A ak dieťa nie je ani šesť mesiacov staré, potom by ste ho nemali brať pod priamym slnečným svetlom.

Pamätajte si, že toto je len prípravok na spálenie pre deti, ktorý je určený na oboznámenie sa s jemnou pokožkou slnečnými lúčmi a teplým letným vzduchom. Takže to nepreháňajte, ale príprava nemusí skončiť veľmi šťastne.

Sledujte denný režim

Neexistuje žiadny pohľad na spôsob dňa novorodencov, hoci nikto ho nezrušil, ale čas na návštevu pláže. Tak, že opálenie sa nezmení na spálenie slnkom a boj s nimi, aby bolo pravidlo zostať na pláži pred 10-00 (najneskôr, pred 11-00), a plánovať druhý "prístup" na večer, po asi 17-00. Verte mi, tieto odporúčania sa uvádzajú z nejakého dôvodu a nemali by sa ignorovať.

Kozmetika na pomoc

Možno, že v čase našich babičiek, tam boli niektoré problémy s týmto, ale teraz rôzne opaľovanie produktov a ochrany pokožky je jednoducho pôsobivé. Preto, aby bolo dieťa krásne opálené a pokožka zostala zdravá, nezabudnite si vopred vybrať kozmetiku pre deti a vziať si ju so sebou.

Pri výbere si dávajte pozor na to, že spreje a krémy sú vhodné pre deti a vek, v ktorom sa tieto nástroje môžu používať. Ak nie sú stanovené vekové hranice, vo väčšine prípadov to znamená, že vek dieťaťa by mal byť od 3 rokov a od 5 rokov do rodinných krémov.

Pokiaľ ide o deti do 6 mesiacov, nepotrebujú kozmetické výrobky zo spálenia slnkom, až na zriedkavé výnimky. Len omrvinky by nemali byť na priamom slnečnom svetle.

P. S. A nezabudnite si so sebou priniesť lekárničku, určite to nebude na dovolenke zbytočné.

Pozrite si video: Prírodné BIO krémy na opaľovanie Weleda SPF 30. (Február 2020).

Загрузка...

Zanechajte Svoj Komentár