Populárne faktory vedúce k mužskej neplodnosti

Problém neplodnosti bol v nedávnej dobe obzvlášť znepokojujúci pre páry. Koncepcia dieťaťa, narodenie novej osoby, pre mnohé bohaté rodiny, sa často stáva nerozpustným problémom.

Ale ak skôr bolo obvyklé predpokladať, že kameň úrazu leží v ženskom tele, teraz je vedecky dokázané, že v 40-50% prípadov je mužská neplodnosť vinná. Súhlasíte, že problém z ničoho nie je prijatý, takže odporúčame, aby ste zvážili najčastejšie príčiny mužskej neplodnosti.

stres

Niet divu v spoločnosti, že všetky choroby sú z nervov. Mužský faktor neplodnosti, v skutočnosti, ako žena, môže byť výsledkom predĺženého nervového emocionálneho stavu. Každý stres, či už fyzický alebo duševný, sprevádza človeka v každodennom živote.

Pre mužov platí, že práca si vyžaduje väčšiu emocionálnu stabilitu. Teraz si predstavte situáciu: rušný deň, ku ktorému dom pridáva problém počatia v človeku.

Okrem toho, tlak rodiny, rôzne metódy diagnózy, liečby, ktoré vyžadujú vážne finančné náklady a to všetko bezvýsledne. Toto podkopáva mužskú psychiku a len zhoršuje existujúci problém.

To je zaujímavé!
V štúdiách Gollenberga a ďalších sa zistilo, ako stres a životné problémy významne ovplyvňujú hustotu spermií. Tieto štúdie boli vykonané na 950 mužoch. Predpokladá sa, že stres a depresia znižujú množstvo testosterónu a luteinizačného hormónu, narúšajú funkcie pohlavných žliaz a nakoniec vedú k narušeniu spermatogenézy. Z vedeckých štúdií je známe, že stres vedie k poklesu hladiny spermií o 39%, zníženie spermií o 48%, hoci v morfológii a objeme neboli zistené žiadne zmeny.

fajčenie

Загрузка...

Hovoriť o nebezpečenstvách fajčenia pre ľudské telo môže byť nekonečné. Ale ak ste zmätení, ako si predstaviť dieťa, mali by ste opustiť tento zhubný zvyk. Je dokázané, že cigaretový dym obsahuje viac ako 4000 chemikálií, ktoré sú spojené s veľkým množstvom rôznych ochorení.

Podľa štatistík, 35% mužov v reprodukčnom veku dymu.

U mužov fajčiarov spravidla celkový počet, hustota, motilita spermií a všeobecne schopnosť oplodniť.

To je zaujímavé!
Jedna zo štúdií používajúcich kyselinu hyalurónovú aplikovanú na sklíčka so spermiami ukázala, že spermie normálnej mobility a morfológie sú veľmi citlivé na látky obsiahnuté v tabakovom dyme.

Vysoká teplota

Pre milovníkov kúpeľov a sauny, nie veľmi príjemné informácie môžu byť, že zvýšenie teploty môže mať tiež negatívny vplyv na schopnosť počať dieťa. Akékoľvek nadmerné prehriatie, či už je to príliš tesné oblečenie alebo denný horúci kúpeľ, spôsobuje potlačenie spermatogenézy.

Ak bolo mužské telo podrobené podobnému účinku, spravidla spermogram vykazuje porušenie morfológie spermií, zníženie ich koncentrácie a zníženie množstva vitamínu E v bunkách.

Ako viete, tieto sú len malou časťou dôvodov, ktoré môžu viesť k mužskej neplodnosti. Ak si stanovíte cieľ mať dieťa, potom môžete okrem regulácie svojich návykov a výživy pomôcť aj pomocou špeciálnych biologicky aktívnych zložiek.

Aké látky pomôžu podporiť zdravie mužov?

  • L-arginín je aminokyselina, ktorá zvyšuje prietok krvi vo svaloch, čím zvyšuje rýchlosť dodávania živín do svalových buniek, čo má stimulujúci účinok na reprodukčný systém. Arginín sa tiež aktívne podieľa na tvorbe nových spermií.
  • L-karnitín je látka podobná vitamínom, ktorá pomáha udržiavať reprodukčnú funkciu mužského tela a zlepšuje kvalitu spermií.
  • Taurín - chráni pred poškodením buniek, posilňuje imunitný systém, prispieva k prirodzenému udržaniu reprodukčnej schopnosti mužov ovplyvňujúcich životaschopnosť a aktivitu spermií.
  • Kopřiva - urýchľuje metabolizmus, ako aj pozitívny vplyv na zdravie spermií.

Vzhľadom na pozitívny vplyv týchto látok na reprodukčné zdravie mužov vyvinula spoločnosť Evalar moderný komplexný plán spermií.

Čo je užitočné "SpermaPlant" od "Evalar"?

Загрузка...

Pomáha udržiavať reprodukčnú funkciu mužského tela na úkor kvalitatívnych a kvantitatívnych ukazovateľov spermií, ako aj zvyšuje ich schopnosť oplodnenia.

Užívanie SpermPlantu sa odporúča raz denne, pričom sa obsah vrecka s vreckom rozpustí v 200 ml vody pri izbovej teplote tri mesiace.

Je to absolútne prirodzený produkt, vyrobený podľa medzinárodného štandardu kvality GMP *, vďaka ktorému môžete priblížiť zrod nového člena rodiny.

* Pre aktívne zložky.
* Certifikát GMP No.C0170889 - 03, NSF International (USA).
NIE MEDICÍNA.

Загрузка...

Zanechajte Svoj Komentár