Hlavným fitosovetom sú tri problémy: nepokojný spánok, diatéza a kolika u detí

Dieťa má červené líca, peeling, podráždenie kože, vyrážky plienok a svrbenie. Nervový, robí záchvaty hnevu, odmieta jesť. Večer nechce spať a často sa v noci prebudí.

Ako pomôcť dieťaťu zmierniť stres, prečítajte si tento článok.

Zmeniť výkon

Jedlo ovplyvňuje stav kože a gastrointestinálneho traktu - potraviny spôsobujú alergie, nadúvanie, zápchu alebo hnačku. Jedlo ovplyvňuje kvalitu spánku. Napríklad sladké vzrušuje emócie a neumožňuje rýchlo zaspať.

Výdatná večera zabraňuje hlbokej relaxácii v dôsledku zaťaženia tráviaceho systému. Bolesť a plyn spôsobujú, že sa dieťa prebudí.

Tip: správna diéta a diéta riešia rad problémov naraz - alergie, zažívací trakt funguje ako hodiny, nie je tam žiadna bolesť a večerné prekypovanie.

Skontrolujte situáciu v dome

Загрузка...

Suchý vzduch spôsobuje odlupovanie pokožky a nedostatočne zásobuje mozog kyslíkom. Z tohto dôvodu je dieťa letargické, plače, nezaujíma ho nič.

Alergény v dome - dokončovacie materiály, zvieracie chlpy, prach a chemikálie pre domácnosť. Ak je dieťa citlivé, potom sa objaví podráždenie kože, ruší sa spánok a správanie.

Tip: Pravidelne vetrajte dom a zvlhčujte vzduch. Udržať teplotu v miestnosti 18-20 stupňov, lepšie teplé dieťa šaty, ale nechať dýchať hlboko.

Ak tieto opatrenia nepomôžu, vyrážky a nálady neprejdú - pozrite sa na príčinu alergií. Pri prvých prejavoch alergií sa obráťte na svojho lekára.

Odstráňte nepohodlie pomocou bylinnej medicíny

Svrbenie, deskvamácia, zápal, nadúvanie, slznosť a nepokojný spánok - s týmito príznakmi sa odporúča fytokopy. Vyberte si vo vode rozpustné bylinné extrakty, aby sa zdravý kúpeľ.

Extrakt z liečivých rastlín je koncentrát. Dva gramy postačujú na kúpanie 10-15 litrov. Pridávame do vody a bioaktívne zložky začínajú pracovať - ​​ovplyvňujú podráždenie a úzkosť. Ak dieťa nechce plávať dlhú dobu, skráťte čas vodou na 10 minút. Voda s prídavkom prírodných zložiek upokojuje pokožku. Vlhký vzduch s vôňou liečivých bylín znižuje úzkosť. Dieťa dýcha ľahko, hrudník sa rozširuje lepšie vo vode.

Kvalita fytokozmetiky postupuje po lekárskom výskume. V minulom roku sa objavili nové značky, ktoré produkujú suché extrakty, ktoré si zachovávajú bioaktívne vlastnosti liečivých rastlín. Jedným z nich sú extrakty lektrav, vyrobené technológiou Live Extracts.

Spoločnosť Grass spoločnosti Baikal už pracuje na tejto technológii v Rusku. Tento spôsob spracovania zachováva až 95% účinných látok liečivých rastlín v extrakte.

Biológovia spoločnosti "Byliny Bajkal" zbierať byliny v ekologicky čistých oblastiach Altaj a Bajkal. Hermetické balenie zabraňuje plesniam, baktériám a chrobákom.

"Bajkal Byliny" vydala veľkú sadu s výťažkami z liečivých bylín "Mama a dieťa." Jedná sa o krabičku s hermetickým balením. Jedna taška je určená na kúpanie. Už nemusíte stráviť hodinu prípravou infúzie bylín, pridajte bylinné extrakty do kúpeľa na kúpanie.

Ak sa chcete dozvedieť užitočné recepty na liečbu bylín Bajkal a Altaj, predložte žiadosť o bezplatnú vzorku extraktov na kúpanie pre mamu a dieťa, navštívte stránku //baikalherbs.ru/ru/product/mom-and-baby-set-extracts

Загрузка...

Zanechajte Svoj Komentár