Ako vytvoriť scenár narodenín pre dievča?

Narodeniny sú špeciálnou dovolenkou nielen pre deti, ale aj pre ich rodičov. Je potrebné sa na ňu pripraviť tak, aby uspokojili všetky potreby vášho dieťaťa.

Skoršie narodeniny sa konali bez scenára, ale len s nudnými sviatkami. Teraz sa situácia zmenila. Čoraz častejšie sa začali konať tematické strany, ktoré milujú deti.

Narodeninový scenár pre dievča na karikatúre "Malá morská víla"

Obľúbená dovolenka pre deti od 7 do 10 rokov sa bude konať v štýle námornej párty. Na základe toho si môžete vziať obľúbenú karikaturu "Malá morská víla". Scenár strany je tak jedinečný, že sa môže konať všade: na ulici, v kaviarni, v detskej izbe a dokonca aj doma.

Aby ste sa stali plnohodnotnou stranou, mali by ste sa postarať o mnoho vecí naraz. Premýšľajte o všetkých detailoch do najmenších detailov, aby ste získali skutočnú dovolenku.

pozvánky

Hostia sa môžu dozvedieť o narodeninách z pozvánky. Určite by si mali urobiť narodeninové dievča samé. Rodičia by nemali úplne organizovať párty. Časť zodpovednosti môže byť presunutá na dcéru, ktorá je schopná navrhnúť a vytvoriť pohľadnicu.

Existuje niekoľko spôsobov, ako vytvoriť pohľadnicu:

 1. Nakreslite sa - nie nevyhnutne zobrazte hlavnú postavu karikatúry.
  Najbežnejšiu pohľadnicu môžete urobiť na papieri v námornom štýle. Napríklad, maľovať papier v modrej, a na vrchole líčiť malé biele kamienky, mušle a riasy. Vo výzve bude užitočné uviesť, že strana bude tematicky zameraná, čo znamená, že vyžaduje dodržanie určitého kódexu.
 2. Fotografie môžete vždy vytlačiť z vašej obľúbenej karikatúry.
  Bude to obzvlášť úctyhodné, ak urobíte samostatnú pozvánku s každým hosťom s obrázkom jej obľúbenej postavy alebo kresleného klipu.

Pozvánka obsahuje niekoľko bodov:

 • kto je udelený;
 • kde sa podujatie uskutoční;
 • čas držania;
 • osobitné požiadavky (obliekanie alebo osobitná úloha).

Registrácia miesta konania gala podujatia

Námorná téma je vlastne jedným z najjednoduchších a najjednoduchších dizajnov. Koniec koncov, vytvoriť to budete potrebovať mušle a kamene, pruhované tričká a košele. Kúpiť balóny v dvoch farbách: biela a modrá.

Obrus ​​musí byť biely. Už na ňom môžete krásne rozložiť mušle, koraly a útesy. Vezmite prosím na vedomie, že ak nemáte takéto dekoratívne predmety privedené z mora, môžete si ich vždy kúpiť v obchodoch so zvieratami.

Deti na dovolenku jedia dosť a selektívne dosť. Preto ich nevymýšľajte príliš komplikované jedlá. Obmedzte sa na tie produkty, ktoré sú pre nich obľúbené a zrozumiteľné. Môžu byť však ozdobené špeciálnym spôsobom.

Napríklad varte svoje obľúbené klobásy, nakrájajte ich na 3 časti. V spodnej časti každej klobásy vytvorte sloty, ktoré sa budú podobať chápadlám chobotnice. Namiesto kukátku a úst môžete urobiť najbežnejšie štrbiny nožom.

Žiadna námorná strana nebude robiť bez lode. To môže byť vytvorený z chleba, ktorý bude slúžiť ako paluba a syr, ako plachta.

V takom prípade, ak sú deti na párty staršie (10-12 rokov), potom pre nich môžete urobiť klasický šalát. Napríklad Olivier. Postavte ju vo forme hviezdice, ktorá určite zaujme pozornosť detí.

Slávnostný program: Narodeninový scenár pre dievča

Nie je možné si predstaviť detskú dovolenku bez živého smiechu, zábavy, súťaží a tancov. To všetko by malo pomôcť zabezpečiť vedúcu úlohu. Na oslave musí byť osoba, ktorá bude koordinovať konanie všetkých prítomných. Môže to byť dospelý aj teenager. Napríklad staršia sestra alebo brat.

Sprostredkovateľ by mal pripraviť tematickú výbavu tak, aby nevynikal z generálnej strany. Ak to chcete urobiť, len nosiť tričko v námornom štýle.

Vzhľadom k tomu, oslava sa koná v štýle karikatúry "Malá morská víla", moderátor pôvodne premýšľal, či všetci hostia sledovali túto karikatúru. Spravidla ho sledovali všetci. Potom moderátor vytiahne zoznam otázok o Malej morskej víle a spýta sa ich prítomných. Môžu to byť veľmi jednoduché a zákerné otázky.

Kvíz môže byť usporiadaný na ceny, a to je možné s cieľom pochopiť, koľko každý má vedomosti o karikatúre.

Moderátor hovorí, že vlny pohybujú veľkým množstvom bublín po celom svete. A robia to s vysokou rýchlosťou. Teraz musíte skontrolovať, kto sa ukáže ako vlny. Na tento účel sú všetci hostia rozdelení do párov, postavia sa na chrbát k sebe.

Balóny sú umiestnené za chrbátmi, ktoré sú potrebné na prepravu určitej vzdialenosti od stoličky a návratu. Ak balónik spadne, tím sa vráti na štart a opäť začne hru. Víťazom je dvojica, ktorá prišla na cieľovú čiaru najrýchlejšie.

Moderátorka pripomína všetkým, že hlavná postava Ariel naozaj chcela mať nohy namiesto chvosta ryby. Obrátila svoj hlas za nohy. Účastníci sú pozvaní, aby sa cítili v topánkach Ariel. Vedúci každého účastníka zase hovorí slovo. Všetci prítomní musia slovo ukázať, ale nehovoriť.

Ako viete, v karikatúre je legrační charakter krab Sebastian. Je veľmi agilný a agilný. Hostia majú na rukách rukavice a snažia sa šiť malý kúsok látky. Vyhrá tím, ktorý to urobí ako prvý.

Predstavte si, že ste na dne oceánu a uvidíte stroskotanie lode. Musíte nájsť poklad, ktorý je skrytý na dne. Víťaz je ten, kto je najrýchlejší nájsť brilantné box s názvom "Poklady".

Pre ďalšiu súťaž je potrebné pripraviť sa vopred. Pre neho si pár kúskov látky, korálky, stuhy, kamienky a flitre. Dievčatá sú rozdelené do tímov (v závislosti od počtu účastníkov). Každý tím je pozvaný na vytvorenie svadobného oblečenia pre Ariel.

Domáce gule malých princezien

Загрузка...

Dievčatá predškolského veku chcú byť ako ich obľúbená princezná z karikatúr. To pomôže rodičom po usporiadaní tej istej témy. Pred začatím organizačných chvíľ narodenín dcéry na 5 rokov, stojí za zváženie zoznam pozvaných hostí.

Deti už v tomto veku spravidla majú priateľov a priateľky. Preto je potrebné brať do úvahy želania dieťaťa a vytvoriť zoznam pozvaných hostí. Pokúste sa vytvoriť spoločnosť ľudí viac či menej rovnakého veku. V tomto prípade bude pre vás jednoduché napísať scenár pre stranu.

Ako vyzdobiť miestnosť na narodeniny päťročnej princeznej?

Okrem samotného scenára stojí za zváženie aj výzdoba miestnosti. Všetko by malo pripomínať výzdobu paláca. Každá princezná je luxus a okázalosť. Môžete si ich vytvoriť aj v najbežnejšom byte.

Ak to chcete urobiť, zakúpte:

 • balóny (jemné a pastelové odtiene);
 • čerstvé kvety;
 • plagáty;
 • koruna;
 • plagáty s obrazom zámkov.

Uistite sa, že pripravíte koruny pre všetkých účastníkov osláv. Každé dievča by sa malo cítiť zvláštne.

Stretnutie s významnými hosťami

Od začiatku mali hostia, ktorí prišli na narodeninovú oslavu, pochopiť štylistickú orientáciu večera. Bolo by skvelé, keby ste diskutovať o obliekaní vopred a všetky dievčatá prídu v nádherné šaty princeznej.

Pripravte korunu pre každého účastníka. Môžete si ho kúpiť v obchode alebo si ho vyrobiť zo svetlého farebného papiera. Koruna môže byť nielen dievčatá, ale aj chlapci. Posledný je urobiť mužskú verziu dekoru.

Keď do izby vstúpia malí hostia, budú sa musieť stretnúť s kličkou. Bude užitočné zahrnúť hudbu na pozadí, pozvať všetkých prítomných do atmosféry lopty a pompéznej oslavy.

Voľba zábavy pre narodeniny mladých princezien

Napriek tomu, že kniežatá a princezná sú ľudia z vysokej spoločnosti, stále nie sú cudzí zábavnému a zábavnému programu.

 1. Priania doska - dať hosťom veľký kresliaci papier, ktorý je už trochu zdobený v štýle princeznej.
  Požiadajte hostí, aby na to napísali svoje blahoželania a želania. Ak jeden z prítomných nemôže písať, môže kresliť. Zvlášť tento druh zábavy osloví dievčatá.
 2. Vodca ponúka hrať tajomnú tašku.
  Je to tam, že rôzne položky sú uvedené. Hostia so zavretými očami, bez toho, aby sa vec dostala z tašky, by mali hádať, čo sa im podarilo chytiť. Môže to byť ceruzka aj korunka.
 3. Obracia sa na hudbu, pod ktorou deti tancujú vrúcne.
  Akonáhle sa hudba zastaví, všetky deti zmrazia vtipné pózy. Víťazom je ten, kto môže bez miešania stáť najdlhšie.
 4. V rukách olova súbor kariet s obrazom princov a princezien.
  Hostia striedavo ťahajú kartu, otočia ju a uhádnu, kto je zobrazený, ktorá karikatúra.
 5. Všetky sú rozdelené kocky, pričom by mali byť rovnaké číslo.
  Hráči musia postaviť vežu pre princeznú. Víťazom je ten, ktorý dokázal postaviť najvyššiu vežu.

Príklad blahoželania telegramu.

Strana v štýle princeznej sa koná s veľkým nadšením, aj keď sú v spoločnosti chlapci. Pre nich je potrebné len prísť s odvážnejšími súťažami.

Strana čarodejnice

Dievčatá školského veku už nie sú snívajú o tom, že sa stanú princeznami. Vo svojich snoch sa zmenia na rozprávkové čarodejnice a dokonca aj na čarovné čarodejnice. Na realizáciu takéhoto snu stačí držať tematický večierok v podobnom štýle.

V predstihu zvážte scenár, miesto konania osláv a výzdobu haly. Zaujímavý variant scenára bude ten, v ktorom dáte každému dievčaťu rôznu silu. Napríklad, jeden bude schopný zastaviť čas, a druhý vyhodiť do vzduchu objekty.

Pre staršie dievčatá je lepšie usporiadať oslavu v štýle questu. Nie je potrebné vymýšľať a vyjednávať každú súťaž zvlášť. Spočiatku určte svoj cieľ. Napríklad nájsť poklad alebo zachrániť niekoho zo zajatia. Vzhľadom na spoločný cieľ sa hostia radi zúčastnia všetkých súťaží a kvízov.

výzdoba

Nezabudnite na dekoratívny dizajn osláv. Všetko bude závisieť od toho, kde sa strana koná. Nakreslite plagáty planúceho kotla. Konštantné atribúty čarodejnice sú netopiere. Ich kresby by mali byť zavesené na stenách. Bude užitočné rozložiť chrobáky a pavúky na stôl.

Vašou úlohou je vytvoriť desivú atmosféru, ktorá bude pripomínať skutočný čarodejnícky den.

Výsledok

Загрузка...

Tak, že na narodeninovej párty dcéry bola sranda, vtipy a vtipy zneli, je potrebné zaobchádzať s organizáciou so všetkou zodpovednosťou. Niekedy stačí spýtať sa len na to, ako ju deti začnú rozvíjať, vymýšľať nové a nové hry.

Oslava sa môže konať v prírode, aktívne relaxačné a relaxačné. V tomto prípade bude možné využiť aj dospelých, organizovanie tzv. Zábavných štartov pre celú rodinu.

Загрузка...

Zanechajte Svoj Komentár