Akú pozíciu zvoliť na zvýšenie pravdepodobnosti koncepcie?

Mnoho párov verí, že otehotnenie je jednoduché a jednoduché, potrebujete len vzájomnú túžbu. V skutočnosti, podobný proces nie vždy tak ľahko. Na to nestačí mať sex.

Muž alebo žena v tele môžu mať menšie odchýlky alebo poruchy, ktoré vyžadujú serióznejší prístup k procesu počatia. V prvom rade stojí za to zvážiť pozíciu, v ktorej sa bude vykonávať intimita medzi manželmi.

Aké sú vhodné pre koncepciu?

Výskumníci tvrdia, že stopercentná šanca na počatie dieťaťa v určitej pozícii vám nebude poskytnutá. Existujú však určité pozície, v ktorých prebieha proces hnojenia oveľa rýchlejšie a efektívnejšie.

Je to preto, že mužský genitálny orgán je dostatočne blízko k vaječnej bunke, v dôsledku čoho sa môžu čoskoro uvoľniť spermie.

Poloha kolenného kĺbu

Ľudia si túto pozíciu požičali zo sveta zvierat, inak sa dá nazvať psík. Keď jej partner vstane a žena na kolenách. Pomáha najlepšiemu prieniku. Po ejakulácii sú spermie pomerne blízko samotnej vaječnej bunky.

Počas pohlavia je panenská žena vo zvýšenom stave, čo znamená nemožnosť úniku spermy.

Misijná pozícia

Najbežnejšia a tradičná póza, v ktorej sa vykonáva najvyššie percento koncepcií. Od staroveku mohli novomanželia mať sex len v tejto pozícii, zvyšok boli považovaní za nezákonné a zlé možnosti.

Misijná pozícia preberá pozíciu muža zhora a ženy zdola, ležiace na chrbte. Počas pohlavného styku nie je len hlboká penetrácia, ale aj dodatočná stimulácia klitorisu, čo vedie k väčšej radosti.

V tejto polohe je potrebné pod vankúš pod dievčenské zadok umiestniť vankúš, potom semenná tekutina nevytečie.

lyžice

Obľúbené mnohými pármi predstavujú. S ňou ležia na boku muž a žena. Dievča sa zároveň otočí chrbtom k svojmu partnerovi. Penetrácia prechádza za sebou. Pre pohodlie, môže dievča ohnúť nohy mierne na kolenách a mierne dopredu.

Hlbšie prenikanie môže byť dosiahnuté vďaka tomu, že muž stúpa na lakte. Počas pohlavia môže človek vykonať ďalšiu stimuláciu erotogénnych zón ženy.

Všeobecné predstavujú

Pozícia, v ktorej žena zloží nohy na pleciach muža. Dievča je zároveň na chrbte a muž sedí na kolenách. Táto poloha poskytuje maximálny prienik pohlavného orgánu do pošvy, čo prispieva k lepšiemu a rýchlejšiemu počatiu.

Zvýšiť šancu koncepcie.

Ako si môžete predstaviť dievča?

Загрузка...

Pohlavie dieťaťa v prvom rade závisí od toho, ktoré spermie človeka sú spojené s vaječnou bunkou. Môže to byť chromozóm X alebo chromozóm Y.

Ak chcete počať dievča, môžete sa pokúsiť mať sex na nasledujúcich pozíciách:

 • misionár;
 • lyžice;
 • žena je na dne žalúdka a muž je na vrchole.

Tieto pózy umožňujú Y-spermie zomrieť, ale X chromozómy v tomto prípade sú s väčšou pravdepodobnosťou oplodniť vajíčko.

Pozície pre plánovanie chlapca

Aby sa vám chlapec narodil, je nevyhnutné, aby bol spermatozoid Y prvý, ktorý oplodní vajíčko.

Ich najväčšia efektivita bude v nasledujúcich pozíciách:

 • žena na vrchole;
 • všeobecná pozícia;
 • Bozeman.

Toto sú ustanovenia, ktoré sú schopné poskytnúť maximálny prienik, čo znamená najbližší nález mužského pohlavného orgánu k vajcu. V tomto prípade sú ženské chromozómy pomalšie a zomierajú na ceste k vajcu.

Koncepcia počatia maternice a ďalších problémov

Patológia ohybu maternice sa považuje za dosť závažnú, pričom jej rúry sú v neobvyklej polohe. Preto je pre ženu oveľa ťažšie počať dieťa. Je potrebné nielen zvoliť správnu liečbu, ale aj pozíciu, ktorá pomôže s koncepciou.

Najpriaznivejšie dni pre koncepciu.

Po prvé, na určenie pozície partnerov, stojí za to podstúpiť ultrazvukové vyšetrenie na identifikáciu patológie. Lekári určite uvedú prítomnosť ohybu a jeho stranu. V prípade, že ohyb je na boku a na pravej strane, znamená to, že počas pohlavia je žena na tej strane lepšia.

Predný oblúk je korigovaný najjednoduchšou misijnou pozíciou. Ale aby spermie dosiahli svoj cieľ, žena bude musieť ohnúť kolená a zatlačiť ju na hruď.

Ohyb späť má sex v kolennej polohe.

Ovplyvňuje póza možnosť koncepcie?

Загрузка...

V prípade, že žena a muž nemajú patologické abnormality so zdravím, potom im vôbec nezáleží na tom, akú pozíciu majú mať sex. Koncepcia môže nastať v akejkoľvek polohe. Ak sú porušené, môžu byť často opravené pomocou dobre zvolenej pozície.

Lekári však tvrdia, že existujú určité postoje, ktoré bránia počatiu.

Aj keď máte dobrý emocionálny postoj, priaznivý zdravotný stav, je stále nepravdepodobné, že sa vám v tejto situácii podarí otehotnieť:

 • jazdec;
 • vstať

Semenná tekutina neprenikne dostatočne hlboko. Vo všetkých prípadoch zostáva na povrchu, čo prispieva k jeho najjednoduchšej ceste von, bez dotyku vaječníkov.

Ako zvýšiť šance na koncepciu?

Schopnosť otehotnieť je ovplyvnená niekoľkými faktormi naraz: je to emocionálna záťaž a fyzická kondícia, všeobecné zdravie, patologické stavy ženského tela, čas intimity.

Predstavuje jogu na zvýšenie šancí na počatie.

Ak chcete zvýšiť šance na reprodukciu potomstva, môžete použiť niekoľko odporúčaní:

 1. Ideálny čas na naplánovanie tehotenstva je pre ovuláciu.
  Na tento účel budete musieť vypočítať počet dní v cykle, určiť ovulačné obdobie a maximálne pracovať v tomto čase.
 2. Po sexe by ste nemali okamžite vyskočiť a vbehnúť do kúpeľa.
  Niektorí lekári odporúčajú použitie brezovej polohy, kde žena hodí nohy na stenu, čím zabraňuje úniku semena. Nie všetky prípady budú úspešné zdvíhanie nôh, ale to môže pomôcť zložil deku, zasadil pod zadok.
 3. Po pohlavnom styku nie je potrebné umývať pohlavný orgán mydlom.
  Obsahuje vysokú úroveň kyslosti, ktorá zabíja ejakulát.
 4. Ak má žena počas sexuálnej intimity orgazmus, zvýši sa tým pravdepodobnosť počatia.
 5. Vzdať sa zlých návykov a začať žiť zdravý životný štýl.
  To platí nielen pre potraviny, ale aj pre nový denný režim. Napríklad šport, kúpanie alebo jogging.
 6. Pred plánovaním tehotenstva prejdite kompletným vyšetrením gynekológa, ktorý vám môže povedať, či máte akékoľvek abnormality.
  2-3 mesiace pred počatím, začať užívať vitamín-minerálne komplexy, ktoré pomôžu pri reprodukcii zdravé dieťa.

záver

Pose pre koncepciu môže pozitívne ovplyvniť oplodnenie, v zriedkavých prípadoch dokonca určiť pohlavie dieťaťa. Držanie tela však nie je jediným určujúcim faktorom vo fáze plánovania. Uistite sa, že sa poraďte so svojím lekárom o radu v tejto veci, aby testy a brať vitamíny.

Загрузка...

Zanechajte Svoj Komentár