Ako urobiť ručne dekor pre narodeniny dieťaťa?

Detské narodeniny sú skutočnou dovolenkou, ktorá nevyhnutne vyžaduje dekoráciu. Bez registrácie nie je možné predstaviť si plnú oslavu. Vstupom do zdobenej sály si hostia okamžite uvedomia, že sú prítomní na narodeninovej oslave.

V skutočnosti nie je nič ťažké zdobiť miestnosť. V prípade, že máte dosť veľké dieťa, môžete ho bezpečne požiadať o pomoc. Neváhajte, dieťa bude môcť vyzdobiť miestnosť pomocou vašich tipov.

Dekorácia do-it-yourself

V súčasnosti sa môžete stretnúť so službami špeciálnej dovolenkovej agentúry. Jeho úlohou nie je len vymyslieť scenár a usporiadať párty, ale aj ozdobiť sálu. Našťastie v modernom svete to môžete urobiť sami, bez toho, aby ste sa uchýlili k službám špeciálnych firiem. Na to musíte kontaktovať obchod.

balóny

Najznámejšou a najznámejšou metódou dekorácie sú balóny. Môžu byť úplne iné: hélium, fólia, obraz alebo nápis. Veľký výber balónov vám umožní vytvoriť s ich pomocou tieto skladby.

S pomocou loptičiek si môžete urobiť kvety alebo kreslené postavičky. Druhá možnosť je zložitejšia možnosť, ktorá je stále k dispozícii len pre profesionálov.

Obľúbená farebná kombinácia pre dievčenské narodeniny bude kombináciou žltej a ružovej, bielej a fialovej. Pravidlom je, že chlapci používajú paletu dúhy alebo zmes tmavomodrej a svetlomodrej farby. Na diverzifikáciu farebnej odrody môže byť biela farba.

girlandy

Toto je dekorácia, ktorú je možné urobiť s dieťaťom. Girlandy sú zvyčajne vyrobené z farebného papiera. Môžu to byť kvetinové výstrižky alebo obyčajné figúrky. Napríklad srdce alebo geometrické tvary. Garland vždy vyzerá slávnostne a slávnostne.

brmbolce

Obľúbený typ dekorácie. Používa sa nielen na narodeniny detí, ale aj na svadby. Pompony sa vyrábajú s použitím najbežnejšieho farebného vlnitého papiera. Aby bolo možné bambuliek potrebovať zošívačku s veľkým počtom klipov, nožníc a papiera.

čísla

Žiadny spôsob, ako robiť na narodeniny dieťaťa bez čísel. S jeho pomocou je možné pochopiť, ako starý je narodenca. Obrázky spravidla sú veľké a objemné. Hlasitosť môžete pridať pomocou špeciálnych techník: quilling, carving alebo scrapbooking.

Ak chcete vytvoriť číslicu, potrebujete veľa farebného papiera a jednu veľkú lepenku. Kartón môže byť zároveň použitý mimo krabičky domácich spotrebičov. Napokon, budete môcť zavrieť nápisy na krabici pomocou dekoratívnej časti.

Plagáty alebo koláž

Obaja dospelí aj deti milujú pozrieť sa na seba zo strany. Môžete urobiť plagát o tom, ako uplynulý rok alebo celý predchádzajúci život dieťaťa prešiel. Na to je potrebné umiestniť najzaujímavejšie fotografie a živé životné chvíle.

Na plagáte by ste mali určite urobiť podpis. Zanechajte miesto podľa priania priateľov. Aj keď sú deti malé a nevedia písať, ich rodičia radi zanechajú pre vaše dieťa dobré a vrelé blahoželania.

Photozone dizajn

V súčasnej dobe, žiadna oslava nemôže robiť bez fotografií. Sú však nemožné, ak nie je dekorácia. Rodičia často usporiadajú špeciálnu foto zónu. To možno vykonať v tematickom štýle. Napríklad pirátska alebo kreslená postavička.

Ak nemáte určitú party styling, potom zavesiť veľa loptičiek, girlandy a fotografie s narodeninovým chlapcom. V takejto foto zóne sa budú chcieť zachytiť všetci účastníci slávnostného podujatia.

Karty k narodeninám s vlastnými rukami

Prísť k narodeninám detí bez darov je nemožné. Je však vhodné pripojiť kartu do súčasnosti. Ona poteší narodeninového chlapca a zanechá vo svojej duši príjemné spomienky. Deti, na rozdiel od dospelých, majú veľmi rád rôzne pohľadnice.

Môžu byť dojemné aj vtipné. Pre dievčatá je vhodnejšie získať kartu v štýle princeznej alebo rozprávkový charakter. Chlapec bude mať rád vtipnú pohľadnicu, ktorá ho naozaj pobaví a dokonca ho rozosmeje.

Pohľadnice nie je možné kúpiť len v hotovom formulári v obchode, ale aj sami.

To si vyžaduje nákup nasledujúcich materiálov:

  • hrubý papier;
  • lepiaca pištoľ;
  • Ozdobné predmety;
  • farebné značky;
  • nožnice.

Vystrihnite hrubý papierový obdĺžnik, ktorý bude potrebné zložiť do tvaru knihy. Na pohľadnici si môžete nakresliť krásne balóny, narodenca alebo rozprávkový charakter. Často pomocou lepiacej pištole pridajte hotové dekoratívne prvky. Môžete si ich kúpiť v remeselnej dielni.

Pokúste sa ozdobiť svoju pohľadnicu čo najzaujímavejšie. Pred dodaním nezabudnite produkt podpísať.

Urobiť liečbu

Pri narodeninách dieťaťa musí predložiť darčeky. Nemusia byť vo veľkých množstvách. Okrem toho sa liecby pre deti líšia od dospelých. Na stole nie je dostatok šalátov, teplých jedál a rôznych rezov.

Pizza, torta a zaujímavé sladkosti sú považované za najlepšie detské pochúťky. Najlepšie je, aby ste si boli istí, že všetky produkty sú nielen chutné, ale aj užitočné.

DIY Pizza

Aby ste si pripravili pizzu, musíte najprv pripraviť cesto a potom plniť.

Chutné, mäkké a elastické cesto sa objaví na mlieku. Vak na droždie musí byť namočený a na chvíľu ponechaný v pohári mlieka. Akonáhle kvasinky začnú napučiavať, mali by sa naliať do zmesi múky so soľou a cukrom. Cesto upečte a nechajte ho 2-3 hodiny v teplom prostredí. Počas tejto doby bude možné varenie plniť.

Pre deti je pizza, varená klobása, šunka, syr a paradajky ideálnou náplňou. Nepridávajte údené klobásy ani morské plody. Deti nerozumejú týmto produktom. Vidieť ich v pizze, môžu úplne odmietnuť jesť.

Akonáhle je cesto napustené, navinúť ho do okrúhleho alebo štvorcového tvaru. Liberálne namažte kyslú smotanu s paradajkovým pretlakom. Rozotrite klobásu po celom obvode pizze, na vrchole posypte syrom. Upečenú pizzu dajte na 180 stupňov 25-30 minút.

Diy tortu

Mamičky s chvenie si predstaviť, ako budú robiť tortu. V skutočnosti v ňom nie je nič ťažké. Stojí za to pripomenúť, že deti nemajú radi všetky ozdobené a originálne. Preto si vyberte najjednoduchšie sušienky.

Ako náplň by ste mali používať svoje obľúbené ovocie: jahody, maliny, čučoriedky, ostružiny. Neskúšajte s kombináciou čiernej a bielej čokolády. Ak potrebujete ozdobiť tortu, potom vyberte najbežnejšie mliečnej čokolády.

Sladkosti to robia sami

Spravidla existuje sladký stôl na detských večierkoch. Zahŕňa nielen sladkosti s ovocím, ale aj rôzne pečivo. To môže byť zaujímavé dezerty s obrazom svoje obľúbené kreslené postavičky. Na dezerty dajte obrazy hrdinov rozprávok.

Môžete si urobiť tvarohový koláč, čokoládové košíčky a jednoduché muffiny.

Deti sú obzvlášť obľúbené pre glazované ovocie. K tomu je potrebné, aby sa cukor glazúra, ktorá zase ponoril ovocie. Najčastejšie sa v tomto recepte používajú malé jablká.

Výsledok

Veľa nápadov na ozdobenie narodenín dieťaťa vlastnými rukami vám umožní urobiť skutočnú dovolenku pre vaše dieťa. Dizajn miestnosti, môžete pripojiť kmotrovia, priatelia.

Ak si želáte, môžete vaše dieťa prekvapiť, alebo naopak zaradiť do takej vzrušujúcej aktivity. S pomocou improvizovaných nástrojov, jednoduchej práce, môžete nezávisle vytvoriť skutočnú rozprávku, v ktorej budú mať radi dospelí aj deti.

Pozrite si video: Suporturi pentru lumanari din pahare - sfesnice decorative de Craciun (Septembra 2019).

Zanechajte Svoj Komentár