Ktorý scenár narodenín si vybrať pre dieťa vo veku 7 rokov?

Detské narodeniny narážajú na mnohých rodičov. Nenavrhujú, ako ju môžete vykonávať, aby sa rodičia aj deti zabávali v rovnakom čase. V tomto prípade príde na záchranu tematická strana. Je potrebné si vybrať jedinú kľúčovú tému, na ktorej bude postavená celá vaša oslava.

Našťastie, vo veku 7 rokov, dieťa už má stanovené záujmy a priority. To znamená, že si nemusíte vybrať tému sami. Bude stačiť opýtať sa svojho dieťaťa, akú postavu by chcel vidieť na svojej dovolenke.

Superhrdina narodeniny

Predpokladom bude oblečenie dieťaťa. V tomto veku nie je potrebné nosiť banálne šaty pre dievčatá a kostýmy pre chlapcov. Nech sa váš syn cíti v úlohe skutočného super hrdinu. K tomu, obliekať ho v kostýme Superman alebo Spiderman.

Kostým môže byť vyrobený zo šrotu nezávisle alebo môžete požiadať o pomoc v štúdiu. Vezmite prosím na vedomie, že v obchodoch s hračkami nájdete v súčasnosti veľké množstvo kostýmov.

Všetky deti milujú super hrdinov, takže superhrdina narodeniny budú ideálnou témou pre každú stranu. Pre neho budete musieť kúpiť kostým pre hlavnú postavu večera, a to narodeniny a improvizované masky pre všetkých ostatných.

Mnohí rodičia sú presvedčení, že narodeniny detí by sa mali oslavovať len s deťmi. Hovorí však o nesprávnom organizačnom prístupe. Zber každú dospelú superhrdinu masku. V ňom sa môže cítiť ako malé dieťa a bude s veľkou radosťou blbnúť.

Každému hrdinovi sú rozdané špeciálne znaky. Akonáhle počuje jeho meno, musí nevyhnutne vysloviť frázu, ktorú pripravil vopred. Ak to neurobí, potom splní akékoľvek želanie narodeninovej dievčatá. V prípade dospelých môžete zadať chybu za pokutové sklo.

Ďalším krokom po pozdrave bude slávnostný sviatok. Miesto všetkých hostí na miestach, nech všetci majú občerstvenie a piť zdravie narodeninovej ženy. V tom čase rodičia hovoria prvý prípitok k narodeninám, pri ktorých sa všetci zhromaždili pri tom istom stole.

Ďalšie súťaže sa konajú. Usporiadateľ zdvihne obruč a požiada každého superhrdinu, aby sa dostal do kruhu s obyčajným balónom. Víťazom je ten, kto ho robí rýchlejším a lepším ako ktokoľvek iný.

Súťaže o narodeninách dieťaťa vo veku 7 rokov

Загрузка...

Budete musieť myslieť nielen na kostýmy a párty, ale aj na zábavný program. Zahŕňa súťaže, ktoré sú považované za celkom vtipné a zábavné.

Je to obzvlášť zábavné, ak sa deti aj dospelí zúčastňujú súťaží.

 1. Hráči sú rozdelení do dvoch tímov.
  Každý hráč má medzi nohami balónik, je potrebné s ním bežať na cieľovú čiaru a vrátiť sa. Tím, ktorý to robí ako prvý, vyhrá.
 2. Schopnosti sú testované na dobrý sluch.
  Všetci superhrdinovia pristávajú v jednom rade. Dievčatá si myslia, že fráza, ktorú hovorí v uchu hráča, ktorý sedí vedľa neho, tak každý z nich prechádza na to, čo počul svojmu súperovi. Nakoniec, výsledok je nevyhnutne zhrnutý, to je hovoril, že narodeniny žena urobila odhad. Pravidlom je, že úplne prepracované a z tej smiešnej frázy končí.
 3. Jeden hrdina z každého tímu musí byť pevne spojený pevným lanom.
  Ale zároveň by ste to nemali preháňať, ale deti sa súťaže zúčastňujú. Každý tím musí rozlúštiť uzly a zachrániť svojho hrdinu zo zajatia. Vyhrá tím, ktorý z neho urobil najrýchlejší.

Súťaže pre deti na narodeniny chlapca

Narodenia chlapcov sú o boji. Často si vyžadujú aktivitu, pohyblivosť a veľké množstvo energie.

Narodeninové súťaže.

Pre chlapcov, môžete urobiť veľkú prekážkovú dráhu, po prechode cez ktorý každý dostane medailu za silu, odvahu a statočnosť.

 1. V byte, aby web škótskej pri dverách rám.
  Úlohou každého dieťaťa je vyliezť takým spôsobom, aby sa nič nebolí.
 2. Niekoľko chlapcov sa zamotalo s jeho web Spiderman.
  Robí to tak šikovne a rýchlo, ako je to len možné. Teraz by sa malo každé dieťa pokúsiť rozlúštiť na minimum času.
 3. Deti sú rozdelené do dvoch tímov, z ktorých každý čerpá skutočné monštrum.
  Tím má pridelené úlohy: jeden ťahá hlavu, druhý - nohy, tretí - ruky. Výsledkom je holistický obraz, ktorý sa nazýva deti.
 4. Chlapci sú venované hračky zbrane s farbou vnútri.
  Jeden tím je červený, druhý modrý. Každý začne strieľať na nakreslené monštrum. Tím, ktorý sa ukázal byť viac označený, sa považuje za víťaza.

Úlohy pre deti narodeniny

Deti v základnom školskom veku už môžu zvládnuť zložitejšie hry, napríklad úlohy. Ich podstata sa scvrkáva na absolvovanie celého radu testov kvôli jednému cieľu.

Najprv napríklad nastavte cieľ. Toto môže byť spása sveta od zlého príšery. Ale spočiatku je potrebné ho nájsť. K tomu, byt v každej izbe stanovené tipy. Vo veku 7 rokov, deti už vedia, ako čítať, takže môžu dokončiť questy sami.

Choďte s deťmi do každej izby a hľadajte stopy. Ide o to, aby sme nehľadali všetko, ale hľadali iba v mieste, kde bola odoslaná predchádzajúca rada.

Napríklad, je chladno po celý rok. Môže to byť chladnička. Tam nájde dieťa ďalšiu poznámku a pokračuje.

Kreslených hostí

Загрузка...

V takom prípade, ak sa rozhodnete pozvať veľký počet detí na dovolenku a neviete, čo a ako ich baviť, potom najlepším spôsobom by mohlo byť predstavenie akéhokoľvek animovaného filmu. Pri vchode, aby deti vytiahli kus papiera, ktorý bude ukazovať, ktorý znak budú hrať.

Poďte do bytu, vezmite potrebné atribúty a reinkarnujte sa. Niekedy táto fascinujúca aktivita vtiahne deti do hry natoľko, že zabudnú na súťaže, kvízy a hádanky. Netrvajte na ich správaní. Možno deti budú tak zábavné.

Výsledok

Párty pre syna alebo dcéru sa vždy odohrávajú v špeciálnej sviatočnej atmosfére. Nie všetky prípady sú však deti spokojné. Po prvé, oslava je zariadená pre dieťa. To znamená, že je potrebné zohľadniť všetky jeho želania.

Premýšľajte nad celým scenárom vopred, porazte roly, pozvite hostí, urobte vhodné menu, pripravte si atribúty a potom si dieťa na toto narodeniny bude dlho pamätať.

Загрузка...

Zanechajte Svoj Komentár