Najlepšie karikatúry pre deti 3 roky

Od 3 rokov sa deti začínajú aktívne zaujímať o animované filmy. Rodičia by si zároveň mali vyzdvihnúť svoje karikatúry, ktoré nebudú mať nepriaznivý vplyv na malé dieťa.

Kompetentný prístup vám pomôže vybrať vhodnú možnosť, ktorá bude rozvíjať a rozširovať vaše obzory.

Kreslené pre deti 2, 3, 4 roky

Vo veku 2 rokov sa dieťa snaží lepšie porozumieť a cítiť svet. Na tento účel boli vytvorené inštruktívne karikatúry. Obzvlášť populárne sú cyklické série.

Ak vyberiete vyvíjajúci sa film pre vašu omrvinky, mali by ste venovať pozornosť niekoľkým bodom:

 1. Čas jedného sprisahania - dieťa je stále príliš malé na to, aby asimilovalo dlhé príbehy.
  Potrebuje len 5 minút, zvyšok času bude rozptyľovaný. Preto sa uistite, že jedna séria nebola dlhšia ako 6-7 minút, lepšia ako viac. Počas tejto doby sa udalosti dynamicky vyvíjajú, čo prispieva k lepšej absorpcii.
 2. Dej - nezabudnite sa pozerať na karikatúru sami pred zapnutím na vaše dieťa.
  Mal by pozostávať z hlavných častí: úvod, úvod, vyvrcholenie a vývoj pozemku. V každej sérii je prítomný na konci poučný záver.
 3. Hrdinovia sú vždy svetlí a zrozumiteľní.
  Ako prvé karikatúry si vyberiete postavy, ktoré sú vám a dieťaťu jasné. Vzdať roboty alebo cudzincov. Musia to byť slávne postavy pre dieťa. Napríklad mačka, zajac alebo dievča.
 4. Dieťa chce preskúmať svet, takže hlavný dôraz na takéto karikatúry.
  Nechajte sa s ich pomocou naučiť nové krajiny, planéty a svety. Napríklad, čo je studené a teplé, a tak môžete vysvetliť a ukázať. Ale aby sme povedali viac o vesmíre farebnejšie ako karikatúra, rodičia neuspejú.

Vzdelávacie karikatúry pre deti

Загрузка...

Špeciálna popularita získala detské série. Majú hlavných a pomocných hrdinov. Takéto karikatúry si deti pamätajú a páčia sa im. Hrdinovia si postupne zvyknú na drobky, pretože ich považujú za svojich priateľov. Preto buďte opatrní pri výbere karikatúr.

Dasha-traveler kreslené série

Jeden z najobľúbenejších televíznych relácií, ktorý si zaslúži zaslúženú lásku po celom svete. Táto séria je preložená do mnohých jazykov. Rodičia, ktorí chcú rozvíjať jazykové zručnosti vo svojom čate zahŕňajú od raného detstva seriály v angličtine a nemčine.

V deji v sérii je dievča Dasha. Veľa cestuje a rieši hádanky. Scenáristi chcú v dieťati rozvíjať túžbu ísť nad rámec bežných.

Dievča Dasha je vždy konzultovaná s publikom. Takto postupne každé dieťa uvedie do filmu. Už ten malý si myslí, že cestuje s Dashou, keď čaká na odpoveď od neho a provokuje ho, aby hovoril.

Animovaná séria je vždy maľovaná vo svetlých a stredne svetlých farbách. To znamená, že nervový systém zostáva v poriadku, pretože neexistujú žiadne desivé prvky.

Buryonka Dasha

Jedná sa o animovaný film, ktorý rozpráva o Burenke Dashovej a jej synovi teľa Borovi. Mama v každom smere sa snaží zabaviť svojho syna vymýšľaním piesní a básní pre neho. Dej ukazuje, čo robí veselá rodina. Každý deň majú rôzne dobrodružstvá a príbehy.

Vo forme hry bude každé dieťa schopné pochopiť, aké dôležité je dodržiavať pravidlá hygieny, udržiavať priateľské vzťahy a navštevovať materskú školu.

V jednoduchom, prístupnom jazyku, krásnom obraze, zaujímavých piesňach, scenáristi zobrazujú veci potrebné pre život, ktoré každé dieťa nechce robiť.

Po sledovaní niekoľkých epizód môže dieťa zmeniť svoj názor a začať konať veľmi zvláštnym spôsobom, opakujúc všetko, čo hovorí Burenka Dasha.

rakva

Starý sovietsky animovaný film, ktorý si moderné deti tiež užívajú. Vydavateľ Screen sa rozhodol rozdeliť jeden príbeh do 4 sérií. Do dnešného dňa sú tu 4 série zaujímavého filmu.

Skutočný akčný film s naháňačkou a vzrušujúcim koncom sa vyvíja pred očami dieťaťa. Existujú pozitívne aj negatívne znaky. Každý začína vcítiť Puntika, hlavného hrdinu karikatúry rovnakého mena.

Funtik uniká pred svojou milenkou, čo ho núti prilákať peniaze. On ide na cestu, kde sa stretne s dobrými priateľmi.

Lekcia teta sovy

Teta sova je skutočná vzdelávacia činnosť. Vyniká medzi ostatnými postavami. Sova je zaujímavý rozprávač, ktorý hravo učí. S ním sa môžete naučiť písmená, čísla, skóre, učiť sa geografiu a navštíviť ďalšie krajiny.

Malé mačiatka, ktoré vyzerajú ako skutočné deti, pomáhajú tete sova študovať. Milujú blázon a hrajú, ale zároveň sú ochotní robiť úlohy tety tety.

ChiChiLend

Hlavnými postavami seriálu sú autá. V meste dizajnérov žijú 4 priatelia, s ktorými sa každý deň konajú zábavné príbehy a dobrodružstvá. Hrdinovia majú nielen mentálne schopnosti, ale aj magické sily, ktoré im umožňujú premeniť sa na mnoho rôznych stvorení.

Pri sledovaní seriálu môžete pochopiť, že je skutočne dôležité byť inteligentný, aby ste mohli robiť informované a správne rozhodnutia a zároveň zachraňovať priateľov.

Týždenné letisko

Inštruktívna karikatúra, ktorá rozpráva príbeh lietadla Vika. Vyrastal v malom meste, kde ho učili lietať. Potom lietadlo ide na veľké letisko v inom meste, odkiaľ bude lietať denne. Vicki má príliš málo skúseností, ale nie všetci starší mu chcú pomôcť.

Toto je príbeh o tom, ako sa malé lietadlo, ktoré prekonáva ťažkosti, snaží splniť svoj sen. Časom sa starí kamaráti na Vikaho talentu obracajú a snažia sa mu v mnohých smeroch pomôcť.

Kedysi tam bola princezná

Tento príbeh je moderné dieťa. Mama, otec a dcéra vykonávajú úlohu kráľovnej a kráľov, žijúcich v modernom svete. Iba malá koruna na hlave ich odlišuje od všetkých. Dievčatá princeznej nechcú nič robiť, odmietajúc naplniť želania svojich rodičov.

Ale dôsledky sú poučné. Dievča nechce spať a potom rozpráva nielen o výhodách spánku, ale aj o tom, čo sa stane s nezbednou princeznou.

Výsledkom je, že každé dieťa chápe dôležitosť určitých činností v jeho živote.

Vlak roboty

Toto je obľúbená animovaná séria s počítačovou grafikou, určená hlavne pre chlapcov. Krásne krajiny, vzrušujúce príbehy a zaujímavé postavy. Keď príde večer, vlaky vystúpia z koľajnice a premenia sa na roboty.

Ich poslaním je večný boj so zlom. Výrazne ukazuje film pozitívne aj negatívne postavy, ktoré jasne rozlišujú medzi dvoma ťažkými životnými momentmi.

Vďaka jednoduchým príkladom a zrozumiteľným situáciám každé dieťa pochopí hodnoty priateľstva, priateľstva, slov a sebavedomia.

Oblachata

Populárny britský film, ktorý rozpráva život mrakov. Hrajú úlohu malých detí, ktoré milujú cestovať, behať a skákať. Mraky sú priatelia s elfmi a cestujú do rôznych krajín.

V každej sérii spadajú Mraky do všetkých príbehov, ktoré majú nevyhnutne poučný koniec. Na pozemkoch im deti pomáhajú elfovia, s ktorými sú takí priatelia.

Všetko o Rosie

Rosie dievča je príkladom pre mnoho dievčat. Je otvorená, priateľská, srdečná a priateľská. Žije v dome na zelenom kopci. Jej priateľ Rabbit žije s ňou.

Rosie je varovný príbeh, ktorý sa zameriava na jej prostredie a komunikáciu s ním. Vďaka tejto sérii sa deti naučia, ako komunikovať s priateľmi a kamarátmi. Drobky pochopia, aká je cena skutočného priateľstva a ponorí sa do fascinujúceho sveta cestovania Rosie a jej priateľky, králika.

Kreslené pre deti od 2 do 4 rokov

Pre dieťa vo veku 2 rokov je oveľa ťažšie sledovať karikaturu v plnej dĺžke. Zamerajte sa na čas. Nie náhodou v slávnom sovietskom programe "Dobrú noc" dlhé karikatúry boli rozdelené do niekoľkých častí.

10-15 minút je dosť času na vývoj jedného pozemku. Viac detí sa nebude zameriavať. Okrem toho, účinnosť takéhoto filmu je jednoducho nie.

Veľmi skoro dieťa bude sledovať také karikatúry ako Spiderman, Hulk alebo Terminator. Pozemky vytvorené komiksmi, najmenej rozvinuté v detských pozitívnych kvalitách.

V prvom rade by ste mali venovať pozornosť sovietskym karikatúram, ktoré vychovali viac ako jednu generáciu ľudí.

Disney filmy sú tiež veľmi populárne. Sú nielen farebné, ale aj poučné. Full-length karikatúry môžu byť zobrazené na YouTube v reálnom čase. Bolo to tam, kde sa zhromaždila ich najväčšia zbierka.

Často a Marvel strieľa farebné karikatúry. V nich sa dieťa môže naučiť základné bezpečnostné normy vrátane požiaru.

Výsledok

Rodičia, ktorí starostlivo vyberajú karikatúry pre deti vo veku 3 rokov, nebudú mať následne problémy s vývojom alebo výchovou ich omrvinky. Správne a správne položené základy vo vzdelávaní, v budúcnosti prinesie v detstve len pozitívne aspekty v podobe laskavosti, poctivosti, pravdivosti, spoľahlivosti.

Inštruktívne animované filmy môžu pomôcť pri vývoji čísel, písmen, účtov. Okrem toho, mnoho televíznych relácií rozvíjať duševné a tvorivé aktivity. S ich pomocou sa dieťa naučí, ako ľahko vykonávať rebusy, naučiť sa komunikovať v spoločnosti a chápať, ako budovať dialóg.

Загрузка...

Zanechajte Svoj Komentár