Aký dar dostať dieťa na 1 rok?

Prvé narodeniny detí sa zvyčajne oslavujú v špeciálnom meradle. Na to spravidla volajú všetkých členov rodiny, priateľov a dokonca aj známych. Rodičia so špeciálnym vzrušením a chvením sa pripravujú na nadchádzajúcu dovolenku. Ale samotní hostia sa pripravujú ešte viac, zmätene nad tým, čo dať k narodeninám.

Bohužiaľ, súbor darčekov je obmedzený. Nie je možné jednoducho darovať najobvyklejšiu mäkkú hračku. Dieťa jej jednoducho nerozumie a bude ležať v najvzdialenejšom kúte bytu. Ak vy, starostliví hostia, chcete, aby bola vec vysoko kvalitná, užitočná a nevyhnutná, mali by ste premýšľať o tom, aký druh darčekov potrebuje dieťa na 1 rok.

Populárne "darčekové" hračky

Zoznam týchto hračiek sa dá osloviť ako chlapec a dievča. Jedná sa o univerzálne darčeky, ktoré sú určené pre deti prvých rokov života. Dieťa sa z nich rozhodne raduje a ukáže vám, ako s nimi hrať.

Tolokar

Je to veľké plastové auto s vysokým chrbtom vzadu. Dieťa na ňom môže buď jazdiť, tlačiť nohami alebo sa opierať o písací stroj a robiť prvé kroky v živote.

Tolokar prichádza v rôznych farbách, čo znamená, že vyhovuje dievčatám aj chlapcom. Tam sú ako ružové modely s očami, a veľmi mužské SUV.

Tolokar má volant, ktorý robí špeciálne pískanie zvuky. Na špeciálnych modeloch sú tlačidlá na písacom stroji, ktoré slúžia na hranie veselej hudby.

Tam je niekoľko odrôd tolokar, v závislosti na jeho funkcie. Najjednoduchší stroj nie je drahý, takže si ho môže každý dovoliť. V prípade potreby si môžete vybrať model s blikajúcimi svetlami, dodatočnými zvukmi a špeciálnymi efektmi.

Hojdacie a skákacie

Obchod má široký výber podobných hračiek. Klasická verzia je kôň na bežcoch. V súčasnej dobe bola táto verzia mierne vylepšená, predstavujúca koňa na špeciálnych valcoch, to znamená, že môže byť odstránená z bežcov a ovinutá okolo priestoru miestnosti.

Výrobcovia vyrábajú nielen kone, ale aj iné zvieratá. Môžu to byť kačice, psy, slony a dokonca aj žirafy.

Najlepšie je dávať pozor na možnosti plastu ako mäkký plyš. Pretože dieťa môže náhodne zapísať na hračku, je oveľa ťažšie sa zbaviť zápachu plyšom.

Bábika

Univerzálny darček pre dievča, vhodný pre všetky vekové kategórie. Jeden rok staré dieťa bude ako veľmi malá detská bábika. Zvonku, skúste si vybrať možnosť, ktorá vyzerá skôr ako dievča. Bude to celkom úžasné, ak hračka dokáže vydávať zvuky a jesť.

Bábiky pre deti

Na bábiku v sade si môžete kúpiť špeciálny kočík. Teraz existujú možnosti s trstinou a objemné kolísky. Venujte pozornosť najjednoduchšej a najjednoduchšej možnosti. Dieťa bude rád, aby takého kočíka hodil. Podobnú zábavu v tomto veku však milujú nielen dievčatá, ale aj chlapci.

Chata alebo stan

Deti vždy milovali stavbu chaty. Urobil to predtým zo šrotu. V modernom svete je dovolené kúpiť stan v obchode. Môže mať rôzne formy, vhodné pre chlapcov aj dievčatá. Napríklad, stan v podobe ružového hradu je vhodnejší pre dievča. Ale chlapec je vhodnejšie dať dom vo forme autobusu.

Umiestnite hračky do samotného stanu, potom bude dieťa o to zaujímavejšie.

Príslušenstvo pre prechádzky a šport

Jednoročné deti milujú chodiť a chodiť na čerstvom vzduchu. Preto sa im budú páčiť všetky tie veci, ktoré im v tom pomôžu.

To môže byť veľká taška s hračkami pre piesok alebo multi-farebné gule.

Trojkolka s rukoväťou

Najlepšia alternatíva k bežnému kočíku. Ak vaše dieťa nespí pri chôdzi a so zvedavosťou zvažuje, čo sa deje okolo, určite bude mať trojkolku. Venujte pozornosť jeho veľkosti. Musí byť regulovaný tak, aby postačoval na viac ako jeden rok používania.

Spravidla takéto bicykle s fantáziou atraktívne tváre zvierat. Preto dieťa s radosťou sedí v nich a teší sa všetkému, čo sa deje okolo.

sane

V zime tiež stojí za to chodiť na čerstvom vzduchu. To pomôže sane. Vidíte, že majú špeciálne prílohy, ktoré umožňujú dieťaťu držať sa čo najlepšie.

Sledge je vhodný darček, ktorý nebude slúžiť ani jeden rok. Mali by dostať špeciálny plášť, ktorý ochráni nohy a zadok dieťaťa pred vetrom, snehom a nepohodlnou polohou. Takéto kryty sú spravidla vybavené zámkami alebo nitmi. V takýchto saniach dieťa nebude studené ani v tých najťažších mrazoch.

Suchý bazén

Zaujímavý darček, ktorý poteší nielen dieťa, ale aj jeho hostí na narodeninovej párty. Je to pogumovaný bazén, ktorý je vyplnený malými plastovými loptičkami. Mínus túto vec len v jej veľkých rozmeroch. Preto je vhodný pre veľké byty alebo domy.

hojdačka

Absolútne všetky deti vo veku jedného roka milujú hojdačku. Robia to s veľkým potešením. Môžete si kúpiť špeciálny model pre dom. Má elegantný tvar, stojan a umožňuje každému dieťaťu, aby ho použilo samostatne.

Ak existuje možnosť urobiť otvory vo dverách, potom si môžete kúpiť závesný model hojdačky.

Vzdelávacie hračky

Dospelí dávajú osobitnú úlohu rozvoju svojho dieťaťa. Snažia sa to robiť komplexne, aby sa rovnako zapojili celé telo.

Tréningový stôl

Špeciálne stoly, na ktorých sú pripojené rôzne hračky. Sú to hlavne triediče, ktoré sa majú rozložiť podľa farby, tvaru, množstva a kvality.

Takýto stôl môže natrvalo zaujať dieťa a rozvíjať jeho mentálne schopnosti. Vždy by však mala byť matka, ktorá bude viesť dieťa správnym smerom.

Vzdelávacie rohože

Existuje veľký výber takýchto kobercov. Niektoré sú zamerané na štúdium zvierat, iné sú kvety. Existujú možnosti s vyššou úrovňou. V ich dizajne je špeciálne puzzle, zbieranie a demontáž, ktorá dokáže vyvinúť jemné motorické zručnosti rúk.

Rozvíjajúce sa koberce sú okrem iného vynikajúcou dekoráciou škôlky. Okrem toho môže uzavrieť, organizovanie rôznych hier.

Detské hračky

Deti milujú tráviť veľa času v kúpeľni a rodičia sa ich vždy snažia zabaviť. Za to kúpil veľké množstvo hračiek. Môžu to byť známe postavy rozprávok a animovaných filmov, ako aj zvuky a pohyby zvierat.

Napríklad populárna bude kačica, ktorá bude schopná plávať sama. Alebo žaba pracujúca v rovnakom duchu.

Stojan s príslušenstvom

Stojan - je zaujímavá hra, ktorá vám pomôže naučiť sa kresliť, učiť sa písmená a čísla. Niekto naznačuje, že jeden rok je príliš skoro. Ale v skutočnosti je to skvelý čas na pochopenie nových vrcholov.

Hudobné hračky

Hudobné ucho môžete rozvíjať už od detstva. K tomu jednoducho kúpiť sadu hudobných nástrojov. To môže byť hračka klavír, flauta, balalajka alebo gitara.

Reční terapeuti tvrdia, že je to hudba, ktorá najlepšie rozvíja reč. Preto, ak dieťa vo veku 1 ešte nehovorí, stojí za to venovať pozornosť získaním hudobných hračiek.

Hračky bowling

Športový darček, ktorý je považovaný za celkom originálny. Vďaka tejto zábave sa dieťa naučí presne hrať. Súprava obsahuje hračkárske misy a loptičky. Úlohou dieťaťa je poraziť čo najviac pinov jednou loptičkou.

Interaktívne knihy

Vo veku 1 roka dieťa miluje čítať. Tento moment môžete využiť odovzdaním interaktívnych kníh. Každá stránka môže hovoriť, spievať a vykresľovať zvieracie zvuky. Zatiaľ čo dieťa je za podobnou hračkou, rodičia si môžu odpočinúť.

Praktické darčeky

Darčeky pre dieťa môžu byť nielen zábavné, ale aj praktické. Možno taká vec nespôsobí takéto rýchle vytrhnutie u dieťaťa, ale rodičom sa to bude páčiť. Úprimne povedané, dieťa o niekoľko rokov neskôr si nebude pamätať, kto bol v prvý deň svojho narodenia a čo mu bolo dané.

lôžkoviny

Dávajte pozor na farbu bielizne. Môže to byť kreslená postava alebo obľúbené zviera. Napríklad dievčatá prejavujú veľkú pozornosť mačkám. Je to ich obraz, ktorý môže byť na posteľnej bielizni. Pre chlapcov zapadajúcich v tomto veku, autá, roboty a vojaci.

Oblečenie a obuv

Dieťa vyrastá veľmi rýchlo, takže svoje oblečenie mení každú sezónu. Rodičia v prvých rokoch života trávia veľa peňazí na oblečenie a obuv. Môžete im pomôcť tým, že podáte niekoľko krásnych vecí.

Nekupujte príliš slávnostné a slávnostné oblečenie. Je lepšie zamerať sa na tie najbežnejšie a banálne veci. Môžu to byť džínsy, svetre a tričká. S výberom obuvi je lepšie konzultovať s rodičmi, ktorí vám povie veľkosť. Môžete si kúpiť o 1 veľkosť väčšiu, ako je potrebné.

Hygiena sada na zuby

Ústna a zubná starostlivosť je mimoriadne dôležitá. Napokon prispieva k rastu zdravých zubov. Okrem toho takto rodičia učia deti ústnu hygienu a starostlivosť o seba.

Ako darček je možné zvoliť modernú ultrazvukovú kefu na zuby. S jeho pomocou bude možné odstrániť všetky znečistenia a zároveň nenechať problém.

Najlepšie darčeky od rodičov a babičiek

Na 1. narodeniny dávajú babičky často strieborné lyžice. Všeobecne platí, že sú zvyčajne uvedené na prvý zub, ale často sa robí výnimka a dar sa dáva na narodeniny.

Rodičia môžu dať svojmu dieťaťu prvé náušnice pre dievča alebo bicykel pre chlapca.

Výsledok

V skutočnosti, v obchodoch, výber darov pre dieťa na 1 rok je pomerne široký. Na výber je veľa a rozdiel sa prejavuje nielen kvalitou, ale aj cenou. To vám umožní kúpiť darček pre každé dieťa.

Najlepšie pri výbere darček je vedený podľa veku. Po tom, čo predstavil bábiku Barbie dieťaťu vo veku 1 roka, jednoducho jej nerozumie a nebude môcť hrať, takže by ste si mali vybrať niečo vhodnejšie pre vek vášho dieťaťa.

Zanechajte Svoj Komentár