Prichádzame s originálnym scenárom k narodeninám dievčaťa 5 rokov

Môžete ľahko stráviť svoje narodeniny doma s malými deťmi, ale na to je potrebné pripraviť súťaže vopred. V tomto prípade budú deti zábavné a zaujímavé. Ak nie je zábava a hádanky, potom sa deti jednoducho nudia. Preto je mimoriadne dôležité zaoberať sa otázkou organizovania podujatí seriózne a zodpovedne.

To znamená, že je potrebné vopred vypracovať scenár, v ktorom budete musieť zohľadniť želania dieťaťa. 5 rokov veku znamená dobrú reč a jasné pochopenie ich túžob.

Preto skôr, ako sa rozhodnete, kto bude hlavným účastníkom podujatia, mali by ste sa porozprávať s dieťaťom. Opýtajte sa ho, ktorá postava je momentálne najobľúbenejšia a ktorú by rád videl na svojej oslave.

Scenár k narodeninám 3 - 5 rokov starých bielych lodí

Na oslavu v štýle bielych lodí by ste určite mali ozdobiť celú sálu. Mala by odrážať morskú tému. Popri tom môže byť predstavená populárna kniha Alexandra Greena „Scarlet Sails“.

Pre 5 rokov bude stačiť nafúknuť veľké množstvo loptičiek a oblečenia všetkých pozvaných hostí v bielej alebo morskej kostýme.

Hra "Zima a leto"

Klobúky sú distribuované všetkým deťom. Keď vodca povie slovo zima, musíte mať klobúk. Akonáhle deti počujú slovo leto, mali by urýchlene zložiť čiapku.

Úlohou moderátora je spočiatku ukázať, ako hrať, a až potom môžete robiť všetko náhodne. Deti sa zároveň začínajú zatúlať a robiť, čo môžu. Vyhrá ten, ktorý najviac správne nosil a odstránil viečko.

Za víťazstvo mu bola udelená malá cena. Nezabudnite si kúpiť vopred ceny. Môžu byť čisto symbolické. Napríklad, krásny notebook alebo chupa chups.

Puzzle hra

Rodičia vytlačiť fotografiu narodeninového chlapca v podobe puzzle. Táto skladačka je rozdelená na malé kúsky. Zahŕňa zábavnú hudbu, pod ktorou deti spoločne a spoločne musia dať všetky časti dohromady.

Akonáhle sa deťom podarí zostaviť hádanku a získať z nej obraz, dostanú cenné ceny. Zároveň je dar darovaný absolútne každému. Koniec koncov, všetci sa na takejto udalosti zúčastnili.

políčko pamäť

Facilitátor pozýva všetky deti, aby tvrdo pracovali a vytvorili krásnu vlajku na pamäti. Na tento účel používajú vopred vyrobené polotovary vo forme papiera, rezané vo forme vlajky.

Úlohou dieťaťa je prilepiť dve strany vlajky a natrieť ju. Zároveň môžete urobiť absolútne všetko: zanechať svoje vlastné výtlačky, ozdobiť ceruzkami a vytvoriť. V tejto súťaži nie sú žiadni víťazi ani porazení.

Hra "Bunny"

Pre podujatie je potrebné lano, ktoré je na oboch stranách spojené vo forme krúžku. Je položená na podlahu pred deťmi. Moderátorka začne spievať pieseň, v ktorej hovorí, že tam bol zajačik, vyšiel na verandu, dlhú dobu prechádzal lesom, zbieral bobule, ale zrazu počul vlčie vytie. To znamená, že zajac naliehavo potrebuje ísť domov.

Slovami, deti by mali skočiť do kruhu, ktorý improvizuje zajačik. Ten, kto ho urobil posledným, je mimo hry. Zábava pokračuje, kým v kruhu nezostane len jeden zajac.

Hra "Opice"

Vedúci žiada, aby s ním zobrazoval vtipné opice. Koniec koncov, všetky deti milujú krútenie a smiech, to je presne to, čo vtipné zvieratá majú radi. Moderátorka číta báseň, v ktorej všetky deti skok, tváre, mžourať očami, robiť legrační tváre, dupať nohy, tlieskať rukami, a na konci všetky opice ukazujú navzájom jazyky.

Prst hra "Hrad"

Toto zábavné predstavenie bude vyhovovať deťom každého veku. Moderátorka číta báseň a sprevádza všetko gestom.

V lesných porastoch teremok (dlane zložiť vo forme domu).
Na dverách je zámka (dlane sú zamknuté v zámku).
Zaklepávame (prsty zatvorené, palmy zaklopajú na seba).
A my sa otočíme (vytiahneme jednu ruku na stranu, druhú na seba, pokúšame sa uvoľniť ruky),
A ťahajte (ťahajte rukami v rôznych smeroch).
Tu sme otvorili náš zámok (uvoľníme ruky).

Scenár pre narodeniny Paw Paw Patrol pre chlapcov a dievčatá

Загрузка...

Chlapci aj dievčatá vo veku 3 rokov milujú najmä karikaturu s názvom Paw Patrol. Preto, ako hlavná postava pre jeho narodeniny, môžete mu zavolať.

Môžete sa zastaviť na jednom alebo viacerých postavách animovaného filmu naraz. Možno, že vaše dieťa má 4 roky, má obľúbený charakter. Ak to nie je, potom skúste všetky postavy karikatúry sa zúčastnili osláv.

Súťaže Puppy Patrol

Po prvé, hrdinovia hliadky pozvú hostí, aby sa pripojili k ich hliadke. Ak to chcete urobiť, musíte poznať ich kód a sľubujem, že budem hlasno kričať. Šteniatka si prečítajú svoj kód, ktorý zahŕňa pomoc rodičom, čistenie hračiek, obliekanie a mnoho ďalšieho.

Potom, čo sa deti dohodli na všetkom, sľubujú, že sa budú správať dôstojne, budú prevezené na hliadku šteňa.

Druhá súťaž zahŕňa lietanie. Hostia sú rozdelení do dvoch tímov. Jeden z nich bude lietať a druhý bude riadiť. Tí, ktorí lietajú, nič nevidia. Druhá skupina kontroluje a navrhuje, ako najlepšie sa dostať okolo prekážok.

Tretia súťaž sa nazýva labyrint. Celý tím, s výnimkou narodeninového chlapca, sa drží za ruky a pobaví sa. Potom príde narodeniny a snaží sa rozlúštiť všetko.

hádanky

Okrem hier a súťaží, šteniatko šteňa organizuje hádanky. Len odpoveď na ne nebude zbor. Šteňa so sebou prináša záchranára, deti si ho odovzdávajú do hudby. Keď hudba končí, kto má kruh v rukách, musí odpovedať na hádanku.

Deti milujú hádanky veľmi veľa. Môžu byť tematické. Jedna z nich bude o záchrane na vode, o požiarnej bezpečnosti, tretia o správaní.

Na narodeninovej párty vo forme nezávislého čísla, môžete zavolať klauna, ktorý pobaví deti. Dokáže ukázať pantomímu a môže fúkať balóny vo forme maškarných zvierat.

Výsledok

Scenár doma nebude nudný, ak preukážete svoju predstavivosť. Urobte si originálne questy s darčekmi v rôznych miestnostiach, presvedčte sa, potom sa narodeniny budú deti dlho spomínať.

Загрузка...

Zanechajte Svoj Komentár