Ako prísť so zaujímavým scenárom narodenín pre dieťa do 1 roka?

Prvé narodeniny sa považujú za jeden z najdôležitejších dní života dieťaťa. Znamená to, že uplynulo dlhé obdobie a dieťa sa zmení na samostatnú drvinu.

Toto je vždy dojemná a vzrušujúca udalosť. To vyvoláva mnoho otázok o oslave. Je nejasné, ako, kde as kým usporiadať prvé narodeniny detí.

Originálny scenár k narodeninám 1-ročného dievčaťa, chlapca

Samotné narodeniny, bez ohľadu na pohlavie dieťaťa, chlapec ho oslavuje alebo dievča, by mali byť organizované spolu so všetkými príbuznými a deťmi. Malé drobky nepotrebujú všetky druhy detských izieb.

V prípade, že sa tam rodičia rozhodnú usporiadať oslavu, bude to predovšetkým o pohodlí dospelých. Ak sa rozhodnete osláviť sviatok v domácom prostredí, potom je to ešte lepšie, pretože dieťa sa bude cítiť menej obmedzené a stlačené.

Aby sme prišli s originálnym scenárom na narodeniny na 1 rok, stojí za zváženie, čo bude hlavnou postavou. Spravidla sa deti v tomto veku ešte stále obávajú animátorov, preto stojí za to zodpovedný prístup k výberu obrazu.

Možno, že dieťa má obľúbenú kreslenú postavičku. V tomto prípade nebude ťažké sa naň sústrediť. Jednoročné deti spravidla v takom ranom veku ešte nemajú takú výraznú diferenciáciu podľa pohlavia.

Preto bude rovnako dôležité pre chlapcov aj dievčatá, aby si v štýle malých alebo domácich miláčikov usporiadali sviatok. Deti, tieto postavy sú dobre známe. Ľahko ich prijmú a nebudú sa báť.

Nezabudnite na dizajn miestnosti. Pôvodný moment bude girlanda vo forme fotografií po mesiacoch vašich omrvín. To môže byť nielen spoločné fotografie, ale aj tie, kde je dieťa sám.

Nákup veľkého počtu balónov. Vždy vytvárajú osobitnú slávnostnú atmosféru. Bude užitočné, aby sa slávnostný plagát s nápisom "Happy Birthday!". Všetci hostia napíšu na plagát svoje blahoželania a priania.

Deti milujú svetlé farby a rôzne farby. Zamerajte sa na to vo svojich šperkoch.

Ako hostiteľ na oslavu môžete volať profesionálneho umelca a blízkeho príbuzného. Prednosť je lepšie dať druhú možnosť, pretože dieťa sa nebude báť a bude rád, že sa zúčastní rôznych súťaží a hier.

Obrad strihania prvého zvlnenia

Na festivale je zvykom držať špeciálny obrad, ktorý označuje strihanie prvého zvlnenia. Z tohto dôvodu spôsobuje krstní rodičia. Vezmú malé nožnice a nakrájajú kučeravú hlavu z hlavy dieťaťa.

Zároveň by sa to malo robiť opatrne. Drobky by nemali mať dieru vo vlasoch. Odrezať sotva znateľnú kučeravosť. To sa robí ako osobitný symbolický význam.

Po slávnostnom ceremoniáli si rodičia hneď nasledujúci deň oholia všetky vlasy dieťaťa, aby vyrastali nové kučery bez chlpov. V súčasnej dobe existuje veľa sporov o potrebe oholiť kadere.

Určite nikto nemôže odpovedať, ako je tento postup nevyhnutný, ale jedna vec je istá, nevedie to k ničomu zlému. V pomerne rýchlom a krátkom čase, dlhé a krásne vlasy vyrastú z omrvinky.

Kaderníkom odporúčame 2 - 3 krát holiť kadere. To však robia hlavne rodičia chlapcov, ktorí už svoje deti rezajú.

Rodičia položili prvý strih do špeciálnej obálky, ktorá je uložená v prvom albume detských fotografií.

Ktorý skript si vybrať na narodeniny?

Narodeniny hry v 1-2 rokov staré dieťa

Uistite sa, že zváži nielen zaobchádza pri slávnostnom stole, ale aj zábavu. Hostia sa zhromaždia na dovolenku, aby sa mohli zúčastniť mnohých súťaží. Najdôležitejšou vecou pre nich je zábava.

V prvom roku života môžete prísť s rôznymi zaujímavými súťažami, na ktorých sa zúčastnia dospelí aj deti.

Kto budeš, baby: hádajúc hravým spôsobom

Je to celkom zábavná a zábavná súťaž. Rodičia by si určite mali vziať kameru a zachytiť výsledok súťaže. Možno po dlhom časovom období bude možné prezerať si fotografie a pochopiť, že dieťa uhádlo jeho budúcou profesiou.

Vedúci hovorí, že každý si vyberá profesiu podľa svojej osobnej túžby. Niekto má nejaké preferencie, niekoho iného. Psychológovia však tvrdia, že aj vo veku jedného roka je možné pochopiť, čo sa stane. Skúsme to a máme šťastie, keď sa snažíme zistiť, kto bude narodenca.

Ak to chcete urobiť, ešte pred narodením chlapca rozložili súbory položiek:

  • kniha je vedec;
  • peniaze sú podnikateľ;
  • riady z hračkárskeho setu - žena v domácnosti;
  • cukríky;
  • šaty - stylista;
  • kozmetika - vizážistka;
  • auto - vodič;
  • hrebeň - kaderník.

Položky môžu byť hlásené v závislosti od pohlavia dieťaťa. Napríklad, chlapci môžu pridať zbraň, čo znamená, že strúhanka sa stane vojakom.

Dieťa je vyzvané, aby zobralo jednu z navrhovaných položiek. Čo to dieťa berie, tak bude v budúcnosti.

Cool súťaž o pozornosť

Táto zábava sa odohráva formou hry. Každý hosť je oblečený v obleku z ovocia alebo bobúľ. Dieťa berie rodičov za ruku a prechádza improvizovaným lesom. Rodičia v tejto dobe hovoria, že chodia v lese s košíkom a zbierajú v ňom ovocie.

Úlohou dospelých a detí je zbierať čo najviac ovocia. Zároveň sa plody môžu schovať, pretože nie každý chce byť nájdený tak rýchlo. Dieťa chodí sám lesom a ukazuje, kde sa schovala malina alebo jahoda.

Listy do budúcnosti

Jedným z najviac sa dotýkajúcich momentov na jeho narodeninách je písanie správy do budúcnosti. Sprostredkovateľ požiada každého hosťa, aby v budúcnosti napísal pár slov narodeninám. Za 10 rokov, rodičia budú mať drahocenné box a čítať všetko, čo dospelí chceli alebo chceli povedať dieťaťu.

Môžu to byť pozdravy, slová rozlúčky alebo vďaka za narodeniny. V tomto prípade je lepšie, ak sa deti zúčastňujú na takejto súťaži. Ak dieťa nevie, ako písať, dajte mu diktovať svojmu rodičovi, ktorý všetko zapíše.

Výsledok

Scenár narodenín pre jednoročné dieťa sa vždy ukáže byť vtipný, zaujímavý a zábavný. To všetko je spôsobené tým, že každý deň je plný radostných emócií. Deti majú tendenciu baviť sa a dospelí sa radujú z toho, ako rýchlo ich drobky rastú.

Zanechajte Svoj Komentár