Ako vybudovať herný komplex pre deti do krajiny?

Prítomnosť chaty alebo vidieckeho domu výrazne uľahčuje úlohu rodičov. Môžu prísť s veľkým množstvom aktivít, ktoré pomôžu deťom relaxovať a hrať sa. Chata má jeden hlavný plus bod, a to, že je na čerstvom vzduchu. Dieťa vyvíja imunitu, zlepšuje svoje zdravie a žije bez modernej technológie.

Niekedy je na našom svete veľmi ťažké zaujať dieťa niečím iným ako počítačom a telefónom. Miniaplikácie zaplavili hlavný priestor. Preto je potrebné tieto deti zachrániť. Veľkou alternatívou v tomto prípade by bola chata.

Ako obsadiť deti v krajine?

Bez ohľadu na vek a záľuby dieťaťa, môžete vždy vziať niečo na dacha. Môže to byť hranie hier, mobilné aktivity alebo tichá zábava. Nezabudnite sa pozrieť na to, čo je bližšie k vášmu dieťaťu. A na to by mal chlapec ponúknuť niekoľko možností.

Herný komplex pre deti do krajiny.

Lekári radia chodiť naboso v letných chatách v teplej sezóne. To sa vyvinie nohy, pôsobí ako prevencia flatfoot a skoliózy.

 1. Vytvorte malý hudobný orchester na vašom území.
  K tomu, na jednej zo stien pripojte všetky tie riady a kuchynský riad, ktorý bude robiť zvonenie. Môže to byť xylofóny, hrnce, drevené dosky. Urobte čo najviac nástrojov, aby vaše dieťa malo vždy na výber.
 2. Labyrint vody - na jednej veľkej doske alebo na liste z drevovláknitých dosiek, pripevnite nádoby, hadice, s ktorými môžete vytvoriť umelé prekážky.
  Spustite vodu zhora a pozorujte, ako bude prechádzať cez prekážky a dorazí priamo na cieľ.
 3. Urobte si kuchyňu vonku, bude apelovať na deti všetkých vekových kategórií.
  V kuchyni dajte hrnce, staré panvice a dajte riad. Deti sa budú zaujímať o výrobu púpavy šalát a piecť jahodový koláč.
 4. Drevený konštruktor - pre jeho realizáciu, budete musieť pracovať tvrdé a rezané zruby, malé palice a pne.
  Deti budú nezávisle pristupovať a robiť domy a zaujímavé veže z medzier.
 5. Twister - pomocou farby z plechovky na trávniku môžete kresliť kruhy.
  Staršie deti začnú hrať twister. Mladší budú radšej skákať z jednej farby na druhú. Nakoniec, každé dieťa nájde koníček pre každého.
 6. V horúcom období si môžete kúpiť malé balóny, ktoré sú čerpané vodou.
  S nimi robia vodné bomby, ktoré sa dajú ľahko vypáliť. Tieto bomby nie sú bolestivo zasiahnuté a nezanechávajú žiadne stopy. Biť osoba alebo akýkoľvek povrch, okamžite explodovať.
 7. Mydlové bubliny.
 8. Call of the Jungle - zavesiť hračky zobrazujúce divoké zvieratá na stromoch.
  Pre ďalšiu presvedčivosť je možné na tvár dieťaťa nakresliť masku tigra alebo pantera. Teraz je čas reinkarnovať, hrať predsudkovú úlohu.
 9. Chata - nie je možné si predstaviť letnú chatu bez chaty.
  Toto je úžasné miesto, kde môžete prísť s množstvom hier. Toto sú Indiáni a piráti a dokonca aj rytier s princeznou. Absolútne každá hra môže byť prispôsobená stanu v záhrade.
 10. Lovecké jašterice alebo hady - pre hru si môžete kúpiť 15 jašteríc, rozptýliť ich po záhrade, nechať tipy deťom.
  Úlohou detí je nájsť kompletnú sadu jašteríc. Počas hry sa deti naučia počítať.

Herný komplex pre deti: aký je prínos?

Загрузка...

Najlepšou voľbou pre každé dieťa vo vilovej oblasti bude nákup detského herného komplexu.

Mnoho rodičov mu venuje pozornosť, pretože má množstvo výhod:

 • v jednom komplexe veľký počet turniketov, schodov;
 • pre vašu požiadavku je možné vybrať komplex;
 • nemusíte to robiť sami;
 • Môžete prísť s veľkým množstvom hier na hranie a súťažných hier súvisiacich s komplexom;
 • Je tu možnosť skombinovať herný komplex so športovým a naučiť sa od detstva k zdravému životnému štýlu.

Detský herný komplex je dobrý, pretože ho môžete kúpiť v obchode alebo sa ho pokúsiť urobiť sami. Ide o skutočne originálny komplex, ktorým je aj iné zabezpečenie.

Postav si dom vo svojom meste. Potom vaše deti strávia veľa času hraním tejto hry.

Ako vybaviť hraciu plochu?

Nestačí si kúpiť detský komplex. Je potrebné a postarať sa o jeho zlepšenie. Po prvé, zasadiť trávnik. Na jednej strane je vždy krásna, ale na druhej strane je to tiež výhodné. Padajúce na trávniku, vaša omrvinky nebude zranená, pretože zmäkne jeho pád.

Za domom si môžete kúpiť riad a kuchynský riad. V tomto prípade si deti budú môcť zahrať klasickú hru matky a dcéry. V skutočnosti existuje mnoho variantov podobných komplexov. Rozvíja sa detská fantázia a rodičia sa môžu venovať svojej práci bez toho, aby sa obávali, čo robia ich deti.

Hry pre deti v krajine

Stáva sa, že je potrebné vodu alebo čistiť územie na dacha a deti zasahujú do všetkých smerov. Rodičia by sa mali najprv starať o drobky, ktoré mu dávajú rôzne hry. Až do určitého veku sa dieťa jednoducho nemôže zorganizovať.

Bude určite potrebovať pomoc dospelých pri vymýšľaní vzrušujúcich hier.

 1. Trať pre autá - na trávniku alebo na obyčajnej pôde, urobte malý výkop, čím zanecháte priestor pre trať. Nech je tak kvetinovo ako je to len možné. Chlapci sú natoľko závislí na takej hre, že neskôr sami na seba položia odrazové můstky a prídu s rôznymi variáciami pretekov.
 2. Stavať farmu na mieste - hračka zvieratá budú žiť v ohradách, ísť na prechádzku a dokonca aj splash v rieke.
 3. Chata - postaviť drobky z deky a deky. V ňom strávi veľa času vymýšľaním hier na hranie rolí pre seba.
 4. Opýtajte sa, aby sa remeslo z listov.
 5. Prekážková dráha - koľko detí miluje prekonať ťažkosti. Môžu byť umelo vytvorené pomocou lán. Zabaľte stromy lanami a nechajte ich prechádzať deťmi, aby sa nič nedotkli.

Výsledok

Загрузка...

Ak si deti správne usporiadate v krajine, rodičia si môžu sadnúť a relaxovať. Ukážte svoje dieťa, ako a čo hrať. Následne sa vás už tak moc nedotkne a požiada ho, aby ho pobavil. V budúcnosti začne jeho fantázia fungovať lepšie a vymyslieť pre seba všetky nové spôsoby zábavy.

Загрузка...

Zanechajte Svoj Komentár