Pôvodné nápady pre photoshoot tehotné

Tehotenstvo je zvláštna podmienka nielen duše, ale aj tela. V tom čase si mladá matka uvedomuje, ako rýchlo sa jej život zmení. Bude mať osobitné postavenie matky, ktorá je tak cenná na celom svete. V tomto čase sa v žene vytvára nový život, ktorý dá.

Dievča v tomto čase je zahalené špeciálnou nehou a láskou. Jej život je naplnený novými farbami, ktoré si naozaj chcem zapamätať. Najlepší spôsob, ako zachytiť spomienky na tehotenstvo, sú fotenie.

Samozrejme, môžete si vziať obrázok najjednoduchšieho a najbežnejšieho spôsobu, ale oveľa zaujímavejšie je vytvoriť viac originálnych fotografií, ktoré zostanú dlho nielen v pamäti, ale aj na papieri.

Pred a po

Jednou z najobľúbenejších myšlienok je implementácia nazývaná pred a po.

V tomto prípade môžete naraz prejsť niekoľkými spôsobmi:

 1. Fotografovanie seba a svoje brucho každý mesiac počas celého obdobia tehotenstva, bude konečná fotografia bude dievča s dieťaťom v náručí.
 2. Nie je to tak dávno, táto myšlienka bola najobľúbenejšia.
  Podľa jej myšlienky bolo potrebné fotografovať ženu už v poslednom mesiaci, a potom odfotiť na rovnakom mieste a rovnaké oblečenie s dieťaťom v náručí. Táto verzia môže byť porazená kreatívnejším spôsobom, napríklad zobrazením žalúdka ženy vo forme lopty, ktorá praskla.

Ľudia vždy hovoria o tom, ako je čas. Rodičia jednoducho nemôžu veriť, že raz - to bolo malé embryo, potom sa stal dieťaťom, ktoré sa narodilo.

Je to práve ten pocit, ktorý prenáša takéto fotografie, pomocou ktorých je možné jasne vidieť, ako sa žena zmenila a ovocie rástlo v jej bruchu.

Fotografovanie prírody

Загрузка...

Dievča v období nosenia dieťaťa sa stáva neuveriteľne ženské, nežné a obzvlášť krásne. Najlepší spôsob, ako zapadnúť do tohto obrazu, je samotná príroda. Preto môže byť žena zastúpená ako lesná nymfa, morská afrodita alebo rozprávková princezná.

Musíte nájsť krásne miesto. Pre ďalší obrázok, môžete použiť nielen príslušenstvo, ale aj prilákať zvieratá. Napríklad fotografie s kurčatami, králikmi a koňmi vyzerajú originálne.

Fotografie s rekvizitami

Na vytvorenie fotenia nie je potrebné chodiť do profesionálneho štúdia. Každý má možnosť fantázovať doma a prísť s množstvom zaujímavých nápadov. Ak ich chcete vytvoriť veľmi často, potrebujete detaily.

Môžu to byť:

 • klobúk a plášť kúzelníka;
 • listy kapusty;
 • čerpadlo;
 • T-košele;
 • vlasové doplnky;
 • hodvábna tkanina;
 • páska;
 • falošný fúzy;
 • faktúra.

Krása fotografií tohto druhu spočíva v neohraničenosti ich predstavivosti. Existuje mnoho možností, ktoré možno ľahko aplikovať na konkrétny prípad.

Pred výberom prop by ste sa mali rozhodnúť o nálade, ktorú chce manželský pár oznámiť. Môže to byť hravé aj romantické, dojemné nálady.

Foto doma

Nie je to náhodou, že domáce fotografie sa v poslednej dobe stali veľmi populárnymi. Sú cenení pre odchádzajúce pohodlie, teplo a pohodlie. Najmä originálne a krásne fotografie v pyžame a mierne ležérna atmosféra.

Na realizáciu svojich myšlienok môže mladá rodina ísť do kuchyne, kde spoločne uvaria večeru alebo piecť koláč. Ako podmienka pre takýto podnik sa používa múka, ktorá môže navzájom rozmazávať tváre. To vyzerá zaujímavo a žensky.

Ako alternatíva k kuchyni je spálňa. Za jej dverami vidíte, ako sa rodina cíti, ešte jeden člen, ktorý sa má objaviť. Ak sú už v rodine deti, potom so záujmom môžeme pozorovať, ako im rodičia čítajú knihy, a muž ťahá brucho, v ktorom žije iný člen rodiny.

Nápady na fotky doma.

Fotografie s manželom

Загрузка...

Väčšina tehotných žien nemá tendenciu fotografovať sami, ale s druhou polovicou. Z týchto fotografií dýcha zvláštne teplo. Človek pôsobí ako určitý ochranca a spoľahlivé rameno. Objíma svoju spriaznenú dušu a snaží sa cítiť teplo a náklonnosť, ktorá z nej vychádza.

Ako alternatíva k romantickému foteniu sú humorné obrázky. Zobrazujú bruško ženy a muža. Dievča má na bruchu slovo „baby“ a muž má „pivo“.

Deti a domáce zvieratá v ráme

Fotografom odporúčame zapojiť celú svoju rodinu do fotenia. Účasť nielen detí, ale aj domácich zvierat. V tomto prípade bude streľba obzvlášť ponuka. Malé omrvinky na obrázkoch môžu byť šťastní, keď sledujú rast ich mamy.

Vytvára pocit v takých obrazoch, že deti s veľkým záujmom a vzrušením čakajú na narodenie svojho mladšieho brata alebo sestry.

Foto vo vode

Neuveriteľne krásny a fascinujúci vzhľad fotenie vo vode. Tehotné ženy vyzerajú ako morské panny na týchto záberoch, ktoré práve pochádzajú z hlbín mora. Pri fotografovaní sa môžete ponoriť do vody, čím vytvoríte zaujímavé efekty. Ako voľbu stačí vložiť vodný prvok do brucha.

Umenie tela

Загрузка...

Populárne umenie, ktoré kresliť so špeciálnymi farbami na tele. Žalúdky tehotných žien pre umelcov sú skutočným rozlohou tvorivosti. Bude možné vytvoriť nielen maškarné vzory a tvary, ale aj tváre zvierat. Bruško môže byť zastúpené vo forme pot-bellied akvárium, v ktorom žije zlatá rybka.

Umenie tela často vyzerá jednoducho, ale zároveň originálne. Zobrazí sa napríklad stupnica zaťaženia, ktorá ešte nedosiahla svoj koniec.

Stuhy a tkanina na fotografii

Najmä ženy často používajú pásky a tkaniny. S ich pomocou môžete vytvoriť vzhľad obviazaného daru.

Okrem toho dievčatá často obvazujú svoje brucho, čím ukazujú dieťaťu, aké pohlavie sa očakáva v rodine.

Kvety v ráme

Pomocou aranžovania kvetov je možné vytvoriť neuveriteľne ženské a romantické obrazy. Kvety môžu byť vo forme kytíc alebo sa objavujú vo forme rozptýlených okvetných lístkov. Okrem toho, z kvetov môžete urobiť krásny veniec na hlavu, ktorý bude zdobiť obraz každej dievčatá.

Príslušenstvo a rekvizity pre fotenie

Загрузка...

Každá mladá dáma chce na svojom tehotnom fotení vyzerať slušne. To pomôže jej rekvizity. Uistite sa, že premýšľate celým svojím obrazom do najmenšieho detailu. Ak sa ukáže, že je kompletný, potom bude možné vyzerať originálne a zaujímavé.

Šaty by mali byť v súlade nielen s topánkami, ale aj s čelenkou a dokonca s účesom.

Výsledok

Existuje množstvo nápadov na fotenie pre tehotné ženy. Dievčatá sú odrazené svojou náladou a postojom. Niekto vidí seba samého ako citlivú a zraniteľnú lesnú vílu a niekto, napriek dlhému času, sa chce potápať na morskom dne a vystupovať ako morská panna.

Загрузка...

Zanechajte Svoj Komentár