Najlepšie najlepšie pôrodnice v Moskve v roku 2019

Pred niekoľkými desaťročiami bola každá tehotná žena donesená do najbližšej pôrodnice. Absolútne neexistovala taká vec ako zmluva s klinikou. V súčasnosti sa situácia dramaticky zmenila.

Žena má na výber dlhú dobu a môže nezávisle rozhodnúť, v ktorej nemocnici by mala byť odobratá. V prípade, že pre dievča príde sanitka, stačí, aby dala adresu nemocnice.

Než sa rozhodnete pre pôrodnicu, mali by ste zistiť, ktoré veľké zdravotné strediská sú v Moskve a aké sú dobré pred ostatnými klinikami.

CFPR

Centrum pre plánovanie a rozmnožovanie rodín je jednou z najmodernejších a najinovatívnejších zdravotníckych inštitúcií. CPSR sa etablovala z pozitívnej stránky vďaka profesionalite lekárov, modernému vybaveniu, inovatívnemu prístupu a starostlivosti.

Ide o kliniku, v ktorej ženy nielen rodia, ale sú tiež liečené na neplodnosť a sú naďalej tehotné. Existuje mnoho pozitívnych posudkov žien, ktoré tvrdia, že lekári v tejto klinike vykonali zázrak, čím zachránili život matky a dieťaťa.

Okrem toho je CPSR jednou z prvých kliník, kde je povolená partnerská práca.

Materská nemocnica №4

Загрузка...

Nie je náhodou, že pôrodnica je považovaná za jednu z najlepších v Moskve av regióne. Existujú komory, v ktorých je možnosť byť prítomný ako príbuzným, tak pôrodníkovi. Na oddelení sú dvaja ľudia.

V prítomnosti jednej toalety a kúpeľne, určenej pre dve komory. Medzi výhody patrí aj profesionalita a rešpekt. Cena 80.000 rubľov je tiež rozumná. A k mínusom by bolo vhodné pridať časté prípady črevnej infekcie.

Materská nemocnica №17

Priemerná úroveň zdravotníckych zariadení. Navyše si môžete okamžite všimnúť schopnosť porodiť ako poplatok, a zadarmo. Zároveň je suma na pôrod 60 000 rubľov, čo je celkom demokratické množstvo. Mama je umiestnená v jednej miestnosti.

Je možné zostať s dieťaťom alebo bez neho. Významná nevýhoda mnohých matiek nepovažuje za príliš správny postoj k matke počas a po pôrode.

Materská nemocnica №1

Mnohé matky hovoria pozitívne o tejto inštitúcii, berúc na vedomie dobrých lekárov a starostlivosť o deti. Novorodenci sú často zanechaní na intenzívnej starostlivosti po pôrode na podrobné vyšetrenie. Ako nevýhody na vedomie, bez chuti jedlo.

Materský domov №10

Загрузка...

Jedna z najobľúbenejších zdravotníckych zariadení. Je milovaný a chválený za profesionalitu lekárov i za doplnkové služby. Sú to možnosti partnerského pôrodu, zatiaľ čo manžel po pôrode je poslaný na oddelenie so svojou ženou.

Za poplatok je možné objednať pozorovanie terapeuta a pediatra, ktorý príde do domu a vyšetrí ženu na klinike, pričom sa uistí, že bývalý stav tela je stabilizovaný.

Materská nemocnica k nim. Yudina (v nemocnici číslo 7)

Pomerne nová lekárska klinika, charakterizovaná prítomnosťou jednotlivých boxov. Existuje možnosť partnerského pôrodu a spolužitia so ženou v práci.

V nemocnici sú dva typy resuscitácie: dospelí a deti. Vo všetkých prípadoch sa pediater spolieha na pôrod, aby sledoval zdravie dieťaťa.

Materská nemocnica k nim. Bauman (v nemocnici číslo 29)

Je to jedinečné miesto, kde sa ženy s patologickými stavmi ľahko rodia. Táto inštitúcia bola postavená v minulom storočí. Bola vyrobená podľa všetkých medzinárodných noriem a stále spĺňa uvedené požiadavky.

V materskej nemocnici s názvom Bauman prevažne vyslali ženy s vážnymi prípadmi. Lekári im ľahko pomôžu prekonať ťažkosti a dosiahnuť požadovaný výsledok.

Materská nemocnica №3

Загрузка...

Stredné zdravotnícke zariadenie. Ženy sú v oddelení pre 3-4 osoby, je tu samostatná kúpeľňa. V prípade potreby si môžete dohodnúť doručenie partnerstva. Deti sa prinášajú matkám bezprostredne po pôrode a sú s nimi po celú dobu.

Perinatal Medical Center

Spoločná zdravotnícka inštitúcia, ktorá má obzvlášť starostlivý postoj. Žena pred pôrodom je niekoľkokrát vyšetrovaná pôrodníkom, ktorý následne vykonáva svoju činnosť. Oslávte všetky chutné a pestré jedlo, starostlivý postoj.

Klinická nemocnica "Lapino"

Lekárske centrum, ktoré uprednostňuje rodiť väčšinu domácich celebrít. Nechcú náhodne urobiť takúto voľbu. Nevýhodou je len vysoká cena. Je to však opodstatnené.

Lapino má kvalifikovaných špecialistov, moderné vybavenie, resuscitačné sály, boxy, pohodlné postnatálne komory. Všetci sú pripravení potešiť a starostlivo pristupovať k dobrým jedlám.

Najlepšie pôrodnice v Petrohrade

Загрузка...

V prípade, že máte možnosť porodiť kultúrny kapitál, mali by ste sa zoznámiť s najlepšími zdravotníckymi zariadeniami.

Materská nemocnica číslo 9

Takáto zdravotnícka inštitúcia sa špecializuje na závažné prípady, a to predčasný pôrod a tehotenstvo s komplikáciami. Lekári sú pripravení poskytnúť núdzovú pomoc predčasne narodeným deťom a opustiť ich.

Ústav pôrodníctva a gynekológie. D. O. Ott

Hlavnou črtou kliniky je pozorovanie žien trpiacich neplodnosťou. V prípade, že sa dievčaťu po liečbe podarí otehotnieť, alebo trpí problémami tehotenstva, odborníci pomôžu dokončiť normálny priebeh tehotenstva.

Perinatálne centrum ich. Almazov

Pomáha poskytovať dôstojný pôrod ženám, ktoré trpia vážnymi chronickými ochoreniami. Dievčatá sú vyšetrované v centre a pozorované odborníkmi. Ako prax ukazuje, neskôr sa narodia zdravé a celoročné deti.

Materská nemocnica číslo 10

Aktívne pracujú s neplnoletými dievčatami, ktoré sa chystajú stať matkami. Dostávajú psychologickú pomoc, v dôsledku čoho sa dievčatá rozhodnú vychovať dieťa bez toho, aby ho dali do sirotinca.

Dobré pôrodnice v iných mestách Ruskej federácie

Aby sa zdravé deti mohli narodiť v dôstojných podmienkach, nie je vôbec potrebné chodiť do hlavného mesta a veľkých metropolitných oblastí. Stačí vedieť, aké recenzie používajú iné pôrodnice v Ruskej federácii.

Čím väčšie je mesto, tým lepšia bude pomoc. To však súvisí nielen s profesionalitou lekárov, ale aj so zdravotníckym vybavením, ktoré je omnoho modernejšie v megalopolisoch.

Materská nemocnica GKB №40 Jekaterinburg

Hodná lekárska inštitúcia, ktorá sa osvedčila z pozitívnej stránky k pozornému postoju zamestnancov. Okrem toho má profesionálnych lekárov, ktorí môžu pomáhať. V prítomnosti resuscitačných oddelení, pohodlné postpartum boxy.

Materská nemocnica №4 Omsk

Mnoho žien opakovane poslalo, aby porodili v tejto nemocnici. Podplatili ich vážne postoje lekárov k ich práci a starostlivý postoj pôrodných asistentiek k partnerským ženám. Na stenách môžete vidieť krásne obrázky, ktoré vytvárajú pozitívny postoj ku každej žene. Z takejto pôrodnice môže zostať len príjemné spomienky.

Dobre osvedčené nemocnice v Minsku

V Bieloruskej republike zhromaždili naozaj kvalitné zdravotnícke zariadenia. Každá tehotná žena sa nemôže starať o svoj stav, nebáť sa práce. Existuje špeciálne hodnotenie lekárskych kliník, ktoré sa osvedčili len na pozitívnej strane.

Klinická nemocnica v materstve

Lekárska klinika má všetko, čo potrebujete pre pohodlný prechod pracovnej činnosti. Je potrebné poznamenať, že personál tiež zažíva psychologický výcvik. Kurzy sa konajú ako výsledok, že žena sa učí správne dýchať a správať sa počas pôrodu.

Materská nemocnica №6

Jedna z najdrahších pôrodníc v Minsku. Nie je náhoda, že je tak populárna a žiadaná. Narodili sa tu nielen známe osobnosti, ale aj zahraniční obyvatelia. Jednolôžková komora je navrhnutá ako komfortný apartmán.

Zároveň je na oddelení aj samostatná fotozóna a je tu možnosť najať si profesionálneho fotografa, ktorý dokáže zachytiť prvé dni života dieťaťa.

Najlepšie pôrodnice na svete

Загрузка...

Nie je to tak dávno, žena si uvedomila, aké dôležité je vybrať si podmienky a kliniku, aby ste mali dieťa. Často, keď vidíme opustenú budovu s prasknutým náterom na oknách, je tu len pocit strachu a túžby utiecť.

Aby sa to vôbec nevyskytlo, experti zostavili hodnotenie najlepších pôrodníckych nemocníc na svete, čo poukazuje na to, že na nich by sa mali odvolávať práve pri výbere zdravotníckeho zariadenia.

 1. Nemocnica Sydney Prince of Wales - nemocnica samotná sa nachádza v súkromnom hoteli, ktorý hovorí o svojich luxusných izbách.
  Výhľad na more, súkromný bazén na balkóne - všetko, čo môže byť potrebné pre pohodlný život. Žena je poslaná do doručovacej miestnosti v limuzíne.
 2. Klinika vo Švajčiarsku - táto krajina má najlepšiu kvalitu liekov.
  Personál Vám ochotne ponúkne nielen starostlivý servis, ale aj profesionálneho kuchára, ktorý pripraví jedlo podľa Vašej požiadavky.
 3. Klinika Manhattan - má všetko od profesionálneho lekára po masážneho terapeuta a kaderníka.
  Žena je umiestnená v apartmáne, v ktorej sa cíti ako doma. Veľké apartmány vyžadujú prístelky pre všetkých členov rodiny.
 4. Klinika Gedars v Los Angeles je zdravotnícke zariadenie, kde väčšina celebrít porodila.
  Každá žena má 3-izbový byt, v ktorom môže získať všetky služby. Tento make-up a rozvoz jedla a masážny terapeut.
 5. Klinika Sinai v New Yorku - ponúka úžasný výhľad na farebný park.
  V prítomnosti kúpeľne, špecializovaný personál, ktorý pomôže znížiť bolesť aj počas pôrodu.

Najhoršie pôrodnice v Ruskej federácii

Urobiť zoznam najlepších, je nemožné spomenúť tie miesta, ktoré podľa názoru väčšiny boli najhoršie. Podobné štatistiky sa zostavujú každoročne s cieľom pochopiť, čo sú problémové oblasti v medicíne a ako by sa mali rozvíjať a rozvíjať.

Z viacerých dôvodov sa nižšie uvedené domy zhoršili.

Väčšinou ženy poznamenávajú zanedbávanie, bezohľadné správanie lekárov, neposkytnutie lekárskej pomoci v správnom množstve, vysokú mieru úmrtnosti.

 1. Klinika pôrodníctva Vojenskej lekárskej akadémie a Klinika rodinného lekárstva "Škandinávia", Petrohrad.
 2. Materská nemocnica číslo 20 Moskva.
 3. Materský dom Ramensky.
 4. Chekhovská pôrodnica.
 5. Materský dom Dmitrovo.
 6. Regionálne perinatálne centrum mesta Irkutsk.

Takéto hodnotenie dáva dôvody zdravotníckym pracovníkom kliník a ich správam, aby preskúmali postoj a vytvorili pohodlnejšie podmienky pre ženy v rodine.

Výsledok

Poradie najlepších materských nemocníc v Moskve v roku 2019 umožňuje posúdiť, že v hlavnom meste je dosť profesionálnych a vysokokvalifikovaných lekárov, ktorí s tým pomáhajú.

Загрузка...

Zanechajte Svoj Komentár