Všetky nuansy narodenia v Spojených štátoch

Tehotenstvo je spojené so všetkými krásne a dokonca aj žiarivé občas. Toto je čas, keď sa matka teší svojej chorobe a hromadí silu pre pracovnú aktivitu. Ihneď sa narodenie vždy a vždy zapríčinilo hrôzou a strachom u tehotných dievčat. Mnohí si vopred hľadajú dobrého lekára a kliniku.

Ak sa pozriete na domácich umelcov a hudobníkov, potom väčšina z nich pôjde do Spojených štátov. Toto je jedna z najobľúbenejších destinácií, pretože má niekoľko výhod naraz.

Po prvé, dostanete odbornú pomoc od pôrodníka-gynekológa. Po druhé, dieťa automaticky dostáva občianstvo krajiny, v ktorej sa narodil.

Výhody a ich úskalia

Samozrejme, nie každý sa môže rozhodnúť porodiť Spojené štáty, pretože je to iná krajina a iné pravidlá. Je to úplne správny prístup, ale obavy by nemali mať právo vybrať si. Po prvé, premýšľať o výhodách a nevýhodách. Aby bolo možné presne a presne plánovať všetko, je potrebné pochopiť podstatu otázky.

občianstvo

Hlavným dôvodom mnohých pôrodov v Miami je občianstvo. Podľa zákona je dieťa narodené v Spojených štátoch automaticky občanom. Toto nie je ovplyvnené postavením rodičov ani občianstvom.

Ukazuje sa, že často mama a otec usporiadajú týmto spôsobom svoje dvojité občianstvo. Je zároveň ruský aj americký. Hlavným dôvodom je možnosť získať dávky na vzdelávanie a ubytovanie.

V skutočnosti má každý občan právo na bezplatné školské a predškolské vzdelávanie. Pokiaľ však ide o vysokú školu, najlepší študenti s vysokým stupňom vzdelania alebo štúdiom atletického štúdia tu zadarmo.

Bezvízový svet

Malý americký občan má jedinečnú príležitosť cestovať po celom svete bez víz. To je významné plus, ktorý ani nemôže argumentovať. Okrem toho sa dodatočná výhoda považuje za príjem bezplatnej zdravotnej starostlivosti v inej krajine.

Vysoká úroveň medicíny

Predpokladá sa, že úroveň medicíny v zahraničí je oveľa vyššia ako v Rusku. Ruskí lekári, žiaľ, stále žijú prevažne v sovietskej medicíne, ktorá vo väčšine prípadov vôbec nepomôže.

Okrem toho v Rusku, podobne ako v žiadnej inej krajine, farmaceutický biznis prosperuje, čo znamená, že mnohé lieky sa predávajú za účelom zárobku. V Amerike podobný systém jednoducho neexistuje. Lieky, ktoré sa považujú za prázdne, boli z predaja odstránené.

Právo na lieky za ceny občanov

Významný podmorský kameň, o ktorom sa málo ľudí zmieňuje. V USA existuje možnosť bezplatnej zdravotnej starostlivosti, ale bude to len vtedy, ak ste zaplatili dane z príjmu.

Okrem toho to nie je ovplyvnené miestom, kde žijete a pracujete. To znamená, že chcete získať pomoc v USA, museli ste platiť príspevky na poistné, dokonca aj z Ruska.

Hlavné nevýhody

Загрузка...

Narodenia v USA majú výhody aj nevýhody, ktoré by nemali byť skryté. Iba zvážením všetkých výhod a nevýhod sa môžete rozhodnúť, kde sa najlepšie dohodnete na operácii.

cena

Samozrejme, v prvom rade sa môže cena vydesiť. Vychádza z viacerých faktorov. Je jednoducho nemožné prísť deň pred narodením a odísť o týždeň neskôr. Spravidla žijú ľudia v Miami alebo na Floride pol roka.

Počas tejto doby budete musieť platiť za:

 • letu;
 • ubytovanie;
 • výživa;
 • lekárske vyšetrenia;
 • pôrod;
 • pozorovanie pediatrov;
 • Potrebné veci pre dieťa.

Dokonca aj keď budete šetriť vo všetkom, v každom prípade skončíte so slušným množstvom. Pretože iba samotné narodenie stojí od 1000 do 5000 dolárov. Zároveň je v Amerike zvyčajné, že najprv hľadáte lekára a potom vám špecialista pomôže vybrať si kliniku.

Musíte platiť dvakrát, zvlášť za lekára a za zdravotnícke zariadenie. Pokiaľ ide o bývanie, v priemere sa táto suma pohybuje od 1500 do 3000 dolárov ročne. Všetko záleží na mieste, vzdialenosti od mora.

útek

Väčšina párov sa snaží ušetriť peniaze a lietať na už neskorých štádiách tehotenstva. Je to skôr riskantná udalosť. Ak chcete lietať do inej krajiny lietadlom, potrebujete certifikát od gynekológa, v ktorom umožní samotný let.

Bez referencie sa im jednoducho nesmie dovoliť nastúpiť na palubu lietadla. To by sa malo vopred zabezpečiť. Samotný let je pomerne dlhý, čo môže nepriaznivo ovplyvniť tak nastávajúcu matku, ako aj jej dieťa.

Ako plánovať doručenie v USA?

Pri pôrode v USA je stále viac plusy ako mínusov.

Aby však splnil svoj sen, aby bolo dieťa spokojné s jeho dvojitým občianstvom, je potrebná starostlivá príprava, ktorá zahŕňa mnoho bodov.

 1. Byť v Rusku, stojí za to rozhodnúť o bývaní.
  Pravidlom je, že v ňom je potrebné žiť dlhú dobu, takže choďte k výberu zodpovedne. Matka ženy je prepustená z nemocnice už 3. deň, väčšinu času trávi doma. Nemali by ste si rezervovať online rezerváciu, pretože obrázok nemusí byť vždy zhodný s tým, čo plánujete. Najlepšou voľbou pre vás je hľadať realitné kancelárie. Môžete ho kontaktovať na diaľku a požiadať o niekoľko možností. Po príchode Vám realitná kancelária podľa Vašich požiadaviek vyberie niekoľko bytov alebo domov.
 2. Dávajte pozor na lekára, ktorý bude dodávku vykonávať.
  V Amerike je obvyklé vybrať pôrodníka-gynekológa, a nie kliniku. V skutočnosti existuje dosť veľké číslo, aby ste si mohli vybrať. Pre správnu a objektívnu voľbu si prečítajte skutočné recenzie, ktoré nájdete v hojnom množstve na príslušných fórach.
 3. Balík služieb - každý lekár ponúka určitý balík služieb.
  Všeobecne platí, že môžete ísť dvoma spôsobmi. Prvým z nich je platiť osobitne za všetko. Druhou je zaplatiť lekárovi o niečo väčšiu čiastku, ktorá už na klinike sama rozhodla, zaplatí do nej nezávisle poplatok z peňazí, ktoré ste mu dali. Okrem toho sa bude starať o prítomnosť sestier a vyšetrenie pediaterom. Hoci existuje vylepšený balík, ktorý zahŕňa všetky rovnaké služby len alebo vo väčších množstvách, alebo v zlepšenej forme.
 4. Po príchode, dostať dieťa veci.
  Ihneď by sa malo povedať, že nemá zmysel niesť so sebou z Ruska kočíky, postieľky a veci. Mnohé matky porodia deti, a potom buď predajú veci za zníženú cenu alebo ich dajú zadarmo. Na internete je aj špeciálna skupina, ktorá zobrazuje prítomnosť vecí a ich cenovú kategóriu. Preto sa môžete vždy obrátiť na odchádzajúcu dvojicu a zakúpiť si od nich položky za smiešnu cenu.

Vezmite prosím na vedomie, že v súlade so zákonom v Amerike, všetko je možné vrátiť do 3 mesiacov. Predajcovia alebo dať peniaze, alebo zmeniť na iný produkt. Preto môžete ísť s kočíkom, barter pre plienky a letieť domov s nimi.

Aké dokumenty sú potrebné?

Nie je to také ľahké zariadiť pôrod v Miami alebo na Floride.

Je potrebné zbierať dokumenty a prejsť niekoľkými etapami.

 1. Doklady totožnosti.
 2. Visa.
 3. Povolenie na pobyt.
 4. Zmluva s klinikou.
 5. Zmluva so svojím lekárom.
 6. Osvedčenie o príjme - podľa zákona, manželský pár na účte musí byť viac ako 5000-6000 dolárov.
 7. Dokumenty o vlastníckom práve - veľvyslanectvo musí mať istotu, že máte nehnuteľnosť v inej krajine, resp. Nie je potrebné zostať v zahraničí. Je to spôsobené veľkým počtom nelegálnych prisťahovalcov, ktorí sa ilegálne snažia dostať do zahraničia.

Pamätajte si, že okamžite po pôrode je potrebné vydať, aby mu príslušné dokumenty. Spočiatku sa vyhotovujú americké dokumenty a potom sa na nich zakladajú ruské dokumenty.

Mnoho párov robí pravopisné chyby, po ktorých bude mať dieťa problémy v ruskom dokumente. Z tohto dôvodu stojí za to pred ukončením konzultácií s advokátom, aby sa neskôr s prekladom nevyskytli žiadne problémy.

Výsledok

Загрузка...

V skutočnosti je pôrod v Spojených štátoch prinajmenšom drahý, ale skutočne nevyhnutný pôžitok. Veľa párov o tom sníva, ale bojí sa urobiť krok. Ak chápete všetky jemnosti a kompetentne pristupujete k organizácii, môžete svojmu dieťaťu priniesť šťastie s americkým občianstvom.

Загрузка...

Zanechajte Svoj Komentár