Kreatívne nápady prepúšťajú z nemocnice

Likvidácia novorodenca je alarmujúcim a zároveň dôležitým momentom v živote každej rodiny. Veľa párov čaká na tento okamih s veľkou netrpezlivosťou. Preto sa jej snažia dať najslávnejšiu, slávnostnú a dokonca báječnú atmosféru.

Samotné prepustenie z nemocnice organizuje spravidla otec. Pre mamu je väčšina vecí prekvapením, pretože trávi celú dobu len v nemocnici.

Výpis z nemocnice - slávnostná príležitosť

Je mimoriadne dôležité správne organizovať a pripraviť výpis z nemocnice. Toto nie je bežná udalosť, ale niečo, čo sa v živote stáva veľmi zriedka. Mama naozaj nechce veľkú oslavu, pretože po narodení a týždni strávenom v nemocnici chce byť len doma.

Otec bude zodpovedný za kompletnú organizáciu prepustenia z nemocnice, ktorá zahŕňa:

 • dekorovaná výzdoba miestnosti;
 • poradie profesionálneho fotografa;
 • dekorácie automobilov;
 • Dovolenka;
 • slávnostné stretnutie z nemocnice.

Pred organizovaním prepustenia z pôrodnice musí otec náhodne objasniť želania a chute mladej matky. Je to sviatok, ktorý je organizovaný práve pre ňu. Preto, ak žena nemá rád nadmernú nehu a sentiment, potom sa jasne nebude páčiť papierové anjelov a množstvo guličiek v byte.

Človek by mal určite kúpiť aranžovanie kvetov. Dávajte pozor na jeho veľkosť, ale na originalitu. Uprednostnite tie farby, ktoré stoja čo najdlhšie.

Našťastie teraz možno kytice zakúpiť od profesionálnych kvetinárov, ktorí vám pomôžu vytvoriť skutočne štýlovú kompozíciu.

Ráno bude otec musieť odovzdať slávnostné veci mladej matke a novorodencovi. Spravidla ich pripravuje žena dlho predtým, ako je hospitalizovaná. Dievča zbiera niekoľko balíčkov. Jedným z nich je odev určený na vypúšťanie.

Mama by si mala premyslieť niekoľko vecí. Po pôrode, nie všetky ženy majú bruško zastrčiť, takže by ste nemali vybrať príliš tesné oblečenie. Pre dieťa, mali by ste si vybrať nielen krásne oblečenie, ale aj ten, ktorý bude v sezóne.

Auto dekorácie

Загрузка...

Dôležitú úlohu pri organizácii vyhlásenia má dizajn stroja. Je potrebné urobiť rezerváciu, že nie je nutné prísť presne do vášho auta. Ak naozaj chcete prekvapiť svoju ženu, môžete si na prenájom objednať luxusné auto, limuzínu alebo skutočnú prepravu. Taký spôsob, ako sa stretnúť so ženou, poteší ostatných.

Ak sa rozhodnete ísť na vlastné dopravné na vyhlásenie, potom by ste sa mali postarať o jeho dekoratívne časť. Vezmite prosím na vedomie, že v papierňach alebo tlačiarňach sa na takéto podujatia predávajú špeciálne dekorácie.

Stuhy s nápismi sa používajú ako dekorácie na výboj:

 1. "Vďaka za syna."
 2. "Vďaka za dcéru."
 3. "Pre dcéry".
 4. "Pre syna".
 5. "Narodil som sa a odchádzam domov."
 6. "Máme princa."
 7. "Idem po princeznej."

Nápisy je možné zakúpiť ako hotový výrobok, alebo objednať v tlačiarni, kde si môžete vybrať z niekoľkých možností.

Výzdoba nádvoria a vchodu

Žena, ktorá práve porodila, by mala pociťovať starostlivosť a pozornosť tejto osobe. Za týmto účelom je usporiadané slávnostné prepustenie z nemocnice. Mladý otec sa snaží čo najviac vyzdobiť celý svet. Táto koncepcia zahŕňa výzdobu dvora, verandu.

Miesto dekorácie bude závisieť od toho, kde žije mladá rodina. Ak je to súkromný dom, môžete sa postarať o zdobenie nádvoria. Napríklad zavesiť nápis na plot s nadšeným pozdravom.

Vo dvore môžete na stromoch zavesiť krásne girlandy.

Pokiaľ ide o výzdobu vchodu do výpovede, v tomto prípade existuje niekoľko možností:

 • posypať dráhu ružovými lístkami;
 • zavesiť plagáty na steny pri vchode;
 • Umelé prútené kvety sú krásne položené na zábradlie;
 • pri vchode na zábradlie kravatu veľký počet balónov.

Položili sme stôl

Po stretnutí so ženou s novonarodeným dieťaťom pri dverách pôrodnice pôjdu všetci hostia na oslavu narodenia dieťaťa doma mladej rodine. Spravidla na nich už čaká položený stôl, o ktorý sa vopred postaral otec novorodenca a babičky.

Mama nie je zapojená do zostavovania stola, pretože je vždy v nemocnici. Nikto nečaká príliš nádherné stretnutie. Koniec koncov, výtok neprichádza dlho, pretože matka potrebuje odpočinok a relaxáciu po týždni strávenom v nemocnici.

Obal tabuľky na vyhlásenie by mala byť venovaná špeciálna výživa dojčiacich matiek. Dávajte pozor, aby žena mala čo jesť. Malo by to byť para alebo varené potraviny, bez obsahu prísad, majonézy. Ideálnou možnosťou by boli varené zemiaky, zemiaková kaša a dusené kotlety.

Pre všetkých prítomných môžete pripraviť mierne odlišné menu, ktoré bude obsahovať:

 • občerstvenie (rezanie klobásy a syrov, rezanie zeleniny a ovocia, košíčky, sendviče s kaviárom a solené ryby);
 • šalát (1-2 druhy budú stačiť, s 1 klasickým šalátom - Olivier, sleď pod kožou, možnosť 2 môže byť extravagantnejšia);
 • horúce (zemiaková kaša a mäso, kurča);
 • čaj s koláčom.

Ak nikto nemôže pomôcť mladému otcovi s prípravou, potom je tu možnosť kúpiť hotové výrobky v supermarketoch.

Za pár dní si môžete objednať určitý počet porcií a jedál a objednať si všetky jedlá v určenú hodinu. Potom budete musieť len presunúť potraviny z kontajnerov do krásnych dosiek a opatrne nastaviť stôl.

Zdobíme detskú izbu

Загрузка...

Prvé mesiace života dieťa trávi všetky noci v spálni rodičov. Preto je potrebné túto miestnosť ozdobiť. Ako dekorácie možno použiť:

 • balóny;
 • kvetiny;
 • plagáty s nápismi;
 • posteľná bielizeň.

Najobľúbenejším spôsobom je ozdobiť balóniky. V obchodoch si môžete objednať figúrky novorodencov z tohto materiálu. Ak nemáte ani finančnú príležitosť, ani čas, potom si môžete kúpiť veľkú sadu hélium balónov, ktoré kravatu na postieľku.

Pokúste sa vyzdobiť miestnosť tak, aby bolo dieťa v ňom pohodlné. Po prvýkrát, opustiť mobil visí nad posteľou. Novorodenec nepotrebuje takúto zábavu.

Odstráňte ďalšie nárazníky a vankúš, pretože potom, čo sa dieťa dostane do miestnosti, matka ho dá do postieľky, kde by nič nemalo zasahovať a rozptyľovať pozornosť.

Nápady na stretnutie s mamou a novorodencom

Existuje veľa možností, ako sa stretnúť s mladou matkou a novorodencom z nemocnice. Otec dokonca stratil potrebu myslieť samostatne.

Na prepustenie potrebuje iba vopred naplánované a vymyslené nápady.

 1. S týmto atribútom sa spája veľké množstvo balónov - dovolenka pre mnoho ľudí od detstva.
  Pre mnohých je to však vulgárnosť a zlá forma. Aby sme sa vyhli takémuto názoru, stojí za to si vybrať správne balóny po celom svete. Neobývajte sa na všetkých farbách dúhy. Musíte vybrať 2-3 farebné možnosti. Napríklad, keď sa narodí dievča, väčšinou sa zastavia na bielej a ružovej škále, pre chlapca je to modré a biele.
 2. Kvety - v tento deň by sa žena mala cítiť obzvlášť žiaduca a milovaná.
  Spravidla všetci pozvaní na dovolenku, prísť s kyticou kvetov. Najkrajšia a nádherná kytica by sa mala dostať od otca.
 3. Foto session - prediskutujte tému fotografií s fotografom vopred.
  Chcete získať štandardné, romantické alebo vtipné obrázky. Vaše fotografie budú úplne závisieť od vašej nálady, takže sa môžete sami rozhodnúť, akú farbu chcete zradiť.
 4. Živá hudba - najromantickejšie mladé rodiny objednávajú živú hudbu, ktorá sa stretáva s matkou a dieťaťom pri vstupe do pôrodnice.
  Orchester hrá romantickú a melodickú pieseň, pod ktorou môžu dokonca tancovať páry, ktoré prišli na vyhlásenie.
 5. Bábka v životnej veľkosti je v poslednej dobe obľúbeným trendom, ktorý osloví deti.
  Vyberte si neutrálny rast bábiku, ktorá nesúvisí s kreslenými postavičkami. Najčastejšie ľudia objednávajú veľkého ľadového medveďa, ktorý môže fandiť a objať ženu s novorodencom. Vždy vyzerá neuveriteľne romanticky a dojemne.

Výsledok

Výpis z nemocnice pre ženu by mal byť skutočným prekvapením. Človek by sa mal na túto udalosť pripraviť vopred. Musíte sa aspoň zamyslieť nad hlavnými bodmi. Ak chcete prekvapiť svojich veriacich, potom skúste aj počas tehotenstva zistiť, ktoré body preferuje.

Robte presne tak, ako chce vaša žena. Koniec koncov, zažila veľa a naozaj sa snažila porodiť dieťa. Vašou jedinou úlohou je poďakovať jej tým, že urobíte krásne a slávnostné vyhlásenie.

Загрузка...

Zanechajte Svoj Komentár