Aký darček kúpiť teenagera?

Jednou z najťažších a najťažších úloh je výber darov. V prvom rade ide o tínedžerov. Sú tak nestále a nestabilné, že niekedy prestanete porozumieť tomu, čo chcú od života a čo chcú získať na svoje narodeniny.

Ak bolo dieťa už v ranom veku spokojné s akoukoľvek hračkou, teraz sa situácia úplne zmenila. V prípade zjavnej nespokojnosti, teenager nebude mlčať a určite povie, že by chcel vidieť úplne inú vec ako jeho dar.

Darčeky pre dospievajúceho chlapca

Rodičia vždy chcú dať nielen krásne, ale aj potrebné veci. Stojí za to premýšľať o možných možnostiach pre darček pre Vaše dieťa vopred.

Moderné obchody ponúkajú široký výber rôznych darčekov. Môžu byť zábavné, užitočné, inteligentné a športové. Bez ohľadu na to, ktorý dar je vybraný, jeho hlavnou úlohou je priniesť maximálne emócie. Samozrejme, mali by byť len pozitívne.

Darčeky pre športovcov

Dospievajúci chlapci milujú aktívny a mobilný život. Oni spravidla chodia veľa a majú veľký počet priateľov. Často v tejto dobe sú prvé športové záľuby.

Posilňovne sa nedávno stali obzvlášť populárnymi. Okrem toho, dospievajúci musia byť poslaní správnym smerom, inak ich energia pôjde úplne nesprávnym smerom.

To pomôže športovým darom.

 1. Giroskuter - aký typ chlapa by nemal snívať o tom, že by si pre vaše narodeniny získal skutočný giroskuter.
  A ak nájdete aj pestrofarebné farby, potom bude váš syn s takou akvizíciou určite potešený.
 2. Inteligentný náramok je zariadenie, ktoré vám umožní sledovať vaše tempo života, prijaté kroky a spotrebované kalórie.
  V ňom si môžete nastaviť úlohy, ktoré budú musieť byť riešené každý deň. Napríklad nastavte požadovaný počet kilometrov. Inteligentné náramky môžu byť často pripojené k telefónu, aby bolo možné sledovať hovory a prichádzajúce správy včas.
 3. Horský bicykel je veľká doprava, ktorá má veľa bŕzd a nových technologických momentov, ktoré oslovia aj narodeninového chlapca.
  Nakoniec nahradí detský bicykel dospelým horským modelom.
 4. Skateboard.
 5. Snowboard.
 6. Cvičenie Bike
 7. Predplatné do posilňovne.
 8. Činky.
 9. Giri.

Aj keď sa vaše dieťa nezaujíma o šport, potom ho takéto dary motivujú, aby bol aktívny.

Adrenaline Rush: Darčeky na prekvapenie

Najcennejšie a dlho očakávané sú nielen materiálne dary, ale aj tzv.

S ich pomocou môžete získať neuveriteľnú poistku energie.

 • Paintball - jedna z najobľúbenejších hier teenagerov je takzvaná vojnová hra.
  Paintball prekvapivo opakuje podobný podnik. Všetci hráči dostanú špeciálne maskovacie obleky, pištole s farebnými guľkami. Na konci hry sa počíta, kto utrpel najviac škôd.
 • horor quest - chlapci milujú desivé príbehy a skutočné hrôzy.
  Ponorte ich do podobného prostredia tým, že si objednáte dobrodružstvo v podobnej miestnosti hrôzy. Chlapci môžu byť v opustenom zámku, v starom dome. Na to, aby sa dostali von, existuje veľa mätúcich otázok, ktoré treba vyriešiť.
 • laserová značka je menej traumatická a nebezpečná hra ako paintball.
  Napriek tomu si môže vychutnať zaslúženú popularitu.
 • turistický výlet - skúste si zorganizovať výlet s najbližšími príbuznými alebo priateľmi.

Aké bude dospievajúce dievča?

Загрузка...

Mnohí veria, že teenagerka je oveľa ťažšie potešiť ako chlapec. Je to spôsobené nadmernými požiadavkami nielen na dar, ale aj na spôsob prezentácie a dokonca aj na jej dizajn.

Môžete pridať darček kúpil si s balóny, svetlé karty a farebné girlandy. To prinesie pocit osláv.

Čo kúpiť v závislosti na záľuby mladej dámy?

Pravidlom je, že dievčatá v dospievaní už majú určité záľuby. Môže to byť športová činnosť alebo vyšívanie. Uistite sa, že kúpiť darček, ktorý pomôže vašej dcére v novom koníčku.

Ak je dievča švadlena, potom jej budú vyhovovať nasledujúce možnosti:

 • Vyšívacia súprava;
 • Ihlice na pletenie;
 • Dizajnérske kurzy;
 • Ozdobné prvky na odevy (korálky, korálky, flitre, výšivky);
 • cestovný lístok na vystavenie oblečenia.

Ak sa dievča začalo zaujímať o kozmetiku, potom môže byť prezentovaná s starostlivými krémami a mastami. Samozrejme, že v takom mladom veku by ste mali opustiť svetlé maskary a tiene, namiesto nich vhodné zvlhčujúce rúž, prášok s trblietavým tieňom a ceruzkou na obočie.

Ak sa teenager zaujíma o účesy, potom môžete dať celú knihu, ktorá bude krok za krokom zobrazovať, čo a ako sa má tkať. Okrem knihy, môžete dať umelú hlavu s vlasmi, ktorý bude trénovať dieťa.

Ako zaujímavé prekvapenie

Viac materiálnych darov, dieťa sa bude môcť radovať z celkom nezvyčajných a prekvapujúcich prekvapení.

Môžu to byť:

 • kulinárska majstrovská trieda v najlepšej reštaurácii v meste;
 • fotenie;
 • certifikát v salóne krásy;
 • Poukážka do tábora na mori alebo v zahraničí.

Najhoršie dary pre dospievajúce dievčatá

Teenageri zostavili zoznam darov, ktoré možno považovať za najhoršie.

Patrí medzi ne:

 • nudné oblečenie - v tomto veku by ste si nemali vyberať a kupovať oblečenie namiesto dieťaťa. Dajte mu voľbu do rúk. Nech sa rozhodne sám pre seba, čo má najradšej.
 • kozmetika proti akné;
 • kniha o diéte;
 • kniha o osobnom raste;
 • detské oblečenie.

Tínedžer chce naozaj vyzerať ako dospelý. Samozrejme, že svet dospelých ju stále neakceptuje, ale nestojí za to, aby sme ju vždy ukázali. Nech si dievča myslí, že sa dostala na rovnakú úroveň so svojimi rodičmi, keď dostala sadu s kozmetikou. Ale tu rodičia môžu v tomto prípade ukázať mazanosť, keď zbierajú len bezpečné kozmetické prostriedky.

Originálne, nezvyčajné a vtipné darčeky na pamiatku

Mladí ľudia sú k pôvodným veciam veľmi naklonení. Tieto dary však nie sú vždy drahé. V súčasnosti sú však módne na použitie v našom svete.

Nielenže uľahčujú život, ale tiež vyzerajú štýlovo.

 1. Ohrievač pohár - so špeciálnym šnúrkou na šálke, dochádza k otepleniu. Súčasne môže byť pohár vložený do zásuvky a do USB kábla.
 2. Náčinie s fotografiou.
 3. Prístroje na výrobu popcornu.
 4. Lampa s projektorom.
 5. Pôvodný budík.

Cool elektronické gadgets - trendy darček pre teenagera

U dospievajúcich detí už štandardné hračky zmizli na pozadí. Teraz sa zaujímajú o nové a moderné pomôcky. S ich pomocou môžete získať nové koníčky.

Najčastejšie si deti objednávajú svojich rodičov:

 • smartphony;
 • Elektronické knihy;
 • kamera;
 • prenosný počítač;
 • prehrávač;
 • Bezdrôtové slúchadlá;
 • Prenosný reproduktor;
 • tablety;
 • chytré hodinky

Je vhodné dať peniaze a ako to urobiť?

Загрузка...

V prípade, že neviete, čo dať dieťaťu, môžete mu dať peniaze. Ale bude to celkom jednoduché a banálne, ak mu ho odovzdáte. Je potrebné vymyslieť modernejší spôsob.

To môže byť hľadanie, v dôsledku čoho budú poklady objavené vo forme peňazí, ktoré skrývate. Druhou najobľúbenejšou môže byť krásna ručne vyrobená blahoželanie alebo peňaženka s už vloženými účtami. Pokúste sa v tejto veci ukázať predstavivosť, potom si dieťa zapamätá takýto dar.

Výsledok

Napriek tomu, že obchody ponúkajú širokú škálu darov, niekedy je ťažké dať ich tínedžerovi. V prvom rade stojí za to vychádzať z jeho túžob. Nie je potrebné dávať to, čo by ste chceli nosiť alebo používať.

Pozrite sa na mládež okolo vás, poraďte sa s predávajúcim v obchode a odovzdajte mladistvému ​​to, čo je teraz veľmi populárne medzi mladšou generáciou.

Загрузка...

Zanechajte Svoj Komentár