Ktorý scenár narodenín je vhodný pre chlapca?

S veľkým vzrušením a úzkosťou čakajú deti na svoje narodeniny. Chcú nielen dostať dary čo najskôr, ale aj cítiť sviatočnú atmosféru. To možno dosiahnuť len s pomocou rodičov, ktorí pomôžu zariadiť nezabudnuteľnú párty.

Ak chcete vytvoriť špeciálny pocit osláv a osláv, budete musieť prísť a starostlivo naplánovať večerný scenár. Zahŕňa nielen zábavný program, ale aj dekoratívny dizajn a dokonca aj banketový stôl s jedlom pre hostí.

Cool narodeniny scenár doma pre chlapca 5 - 10 rokov

V prvom rade musíte rozhodnúť o tejto téme. Vzhľadom k tomu, narodeniny sú dosť staré, mali by ste rozhodne konzultovať s ním. Opýtajte sa ho na túžby.

Ako použité obľúbené témy:

 1. Tri z Prostokvashino.
 2. Korytnačky Ninja
 3. Nindzyago.
 4. Lego.
 5. Spider-Man.
 6. Superhrdinovia.
 7. Transformátory.

Rozhodne nie je možné odpovedať, ktorá možnosť bude pre Vaše dieťa výhodnejšie. Voľba priamo závisí od toho, o čo sa syn zaujíma.

Nezabudnite na výzdobu osláv. Uistite sa, že všetci hostia sú v tematických kostýmoch. V prípade potreby ich môžete vytvoriť sami. Napríklad, ak strana v štýle superhrdinov, potom môžete urobiť masku pre každého hosťa, ktorý bude označovať konkrétneho hrdinu.

Ako prísť s originálnym skriptom k narodeninám?

Existuje príkladný zoznam všeobecných súťaží, ktoré sa dajú ľahko zmeniť na špecifický štýl.

 1. Napíšte hádanky na kus papiera.
  Ten, kto uspeje v uhádnutí väčšieho počtu správnych odpovedí, bude považovaný za víťaza.
 2. Hádaj súpera.
  Vyberie sa jeden účastník, ktorý je so zaviazanými očami. Všetci hostia prichádzajú k nemu a musí ich uhádnuť so zaviazanými očami. Hostia sa môžu pobaviť tým, že predstierajú, že sú vysoké alebo príliš nízke.
 3. Každý dostane balóny, farebný papier, nožnice a lepidlo.
  S pomocou guličiek musíte zobraziť svoju obľúbenú kreslenú postavičku alebo sériu. Zvyšok prítomných musí odhadnúť, kto to dieťa zobrazilo.
 4. Vhodné pre párty v štýle superhrdinov.
  Hostia sú rozdelení do niekoľkých tímov. Každý účastník dostane úlohu ísť na stoličku a vrátiť sa späť, ako by to urobil spiderman. Vyhrá nielen najrýchlejší, ale aj najnaliehavejší tím. Nezabudnite zvážiť spôsob, ako nájsť stoličku.
 5. V závislosti od počtu účastníkov je potrebné rozdeliť sa do tímov.
  Každý tím dostane tenisovú raketu a balónik. Pri dĺžke ramena je potrebné niesť loptičku tak, aby nespadla z rakety. Víťazom bude ten, kto vykoná všetky úlohy najrýchlejšie.
 6. Na tenisový stôl je umiestnený ľahký paintball loptu.
  Na preteku každý účastník súťaže začne fúkať. Účastník, ktorý vyhrá loptu na stranu súpera viackrát, vyhrá.
 7. S pomocou balónov sú meče vyrábané vopred.
  Sú pozvaní dvaja pretekári. Sú umiestnené v provizórnom kruhu. Úlohou víťaza je vytlačiť porazeného z kruhu vzduchovým mečom. Zároveň je zakázané používať mocenské a voličské techniky.
 8. Letecký futbal - skontrolujte, ako môžete v bránke skórovať viac gólov.
  Ruky sú zakázané dotýkať sa lopty, sú len tlačené nohami.

Narodeniny 12-14 rokov, jednoduché a zábavné súťaže

Загрузка...

12 rokov je začiatkom dospievania. Spravidla je v tejto dobe pomerne ťažké zorganizovať oslavu detí. Rodičia musia použiť všetky svoje fantázie. Ideálnou voľbou v tomto prípade bude usporiadanie úlohy. To je nový spôsob, ako pobaviť dieťa.

Podstatou hľadania je, že na začiatku je celý tím ponúknutý problém, ktorý je potrebné vyriešiť. Napríklad Sherlock Holmes pošle list so žiadosťou, aby pomohol vyriešiť mätúci príbeh. Pri vykonávaní týchto alebo iných úloh budú deti postupne dostávať kľúče od spoločného puzzle.

Nakoniec, keď ich dáte dohromady, budete schopní pochopiť odpoveď na hlavnú otázku questu.

 1. Fanta je obľúbená a nekomplikovaná hra.
  Každý účastník napíše svoje meno na kus papiera a hodí ho do spoločnej tašky. Moderátor najprv vyberie kus papiera s menom, potom požiada všetkých hostí, aby prišli s úlohou. Akonáhle je úloha oznámená, prednášajúci prezradí list a požiada ho, aby splnil ten, ktorého meno bolo napísané.
 2. Účastníci oslavy sa k sebe otočia chrbtom, prepletú sa rukami.
  Musia sa plaziť bokom k stoličkám ako krab, vrátiť sa. Vyhrajte tím, ktorý to urobí ako prvý.
 3. Pre súťaž bude vyžadovať veľké, pevné vrecia na odpadky.
  Nižšie sú vyrezané špeciálne otvory pre nohy. Tašky nosia členovia tímu. Zvyšok hostia by mali hodiť balóny do tašiek. Víťaz bude oznámený tím, ktorý hodil najviac balónov v krátkom čase.
 4. Nie je to zlé pozvať na podobný animátor súťaže.
  Bude mať zábavnú tanečnú súťaž. Animátor zobrazuje zábavné pohyby a deti by ich mali opakovať.
 5. Nakreslené vopred pripravené karty s obrazom vašich obľúbených hrdinov rozprávok, karikatúr a televíznych relácií.
  Je potrebné ich vybrať tak, aby každý, kto je prítomný, mohol hádať, o koho ide.

Narodeninový chlapec (10-11 rokov) doma so súťažami - športový scenár

Nie vždy Narodeniny doma znamenajú nudnú a nezaujímavú udalosť. To je často zábavné a veľmi energické. Zvlášť, ak držíte športovú oslavu.

Všetci chlapci vo veku 10-11 rokov sú bez výnimky hyperaktívni. Radi chodia veľa, hrajú futbal a väčšinou neradi sedia.

Z aktívnych narodenín budú potešení všetci prítomní.

Pre neho stojí za to pripraviť špeciálny scenár.

 1. Populárna hra pre chlapcov je šípky.
  To môže byť vyrobené samostatne označením druhu póla na veľkom kresliacom papieri. Upozorňujeme, že obchody majú širokú škálu šípok, ktoré vám umožnia kúpiť si obľúbenú hru. Nezabudnite zaznamenať body, ktoré účastníci získali. Šípky je hra dosť dlhá, ale nemali by ste ju utiahnuť. K tomu, dokonca aj na začiatku je urobiť rezerváciu na účet, ktorý hráte.
 2. Futbal je nepostrádateľnou mužskou hrou, ale nie je možné ho držať v byte.
  Ale môžete ho ľahko diverzifikovať tým, že ho urobíte zábavnejším. Využíva viery a ľahké ping-pongové loptičky. S fanúšikom, roll si loptu do diery.
 3. Cestovatelia - na stene visí veľká mapa, ktorá ukazuje malé lietadlo.
  Prehrávač si pamätá umiestnenie objektov na mape. Potom odchádza na dlhé vzdialenosti, je so zaviazanými očami a vedie na mapu. Hráč musí dať bod, kde pristane jeho lietadlo. Ak sa ocitne vo vode, bude trpieť vrakom. Víťazom je ten, ktorý môže cestovať najdlhšie.

Nezabudnite, na konci oslavy, aby všetci účastníci dovolenkových medailí. Nie je potrebné prideľovať niekomu zvláštnym spôsobom. Uveďte, že úlohy neboli ľahké. Ale napriek tomu to urobili všetci, čo znamená, že dostali príležitosť a právo nosiť šťastnú medailu.

Výsledok

Písanie skriptu pre chlapca narodeniny nie je veľký problém. Je potrebné rozhodnúť o predmete a zložení dovolenky. Ak sú prítomné deti rôzneho pohlavia, pokúste sa ich zapojiť do scenára.

Загрузка...

Zanechajte Svoj Komentár